Купити коробки та бокси пластикові у Львові - Лідер-М
Пластиковий бокс
детальніше
Пластиковий бокс 2
детальніше
Пластиковий бокс 3
детальніше
Пластиковий бокс 4
детальніше
Пластиковий бокс 5
детальніше
Пластиковий бокс 6
детальніше
Пластиковий бокс 7
детальніше
Пластиковий бокс 8
детальніше
Пластиковий бокс 9
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Бокси пластикові/коробки

Пластикові коробки - дуже популярний, зручний, практичний виріб. Широко використовується у багатьох галузях суспільного життя. Не маєте, де скласти дитячі забавки - використайте пластиковий ящик. Контейнери з пластику чудово підходять для зберігання харчових продуктів, овочів, фруктів, заготовок для блюд, готових страв. Пластикові скриньки застосовують з благодійною метою - для збору коштів, пожертв. Виборчі урни на виборах для бюлетенів. На прикасовій зоні в супермаркеті часто можна побачти невеликі кешбокси (ящик з оргскла для збору коштів). 

Пропонуємо замовити бокси пластикові у Львові недорого різних розмірів і видів. Залежно від місця встановлення, використання і призначення. 

Переваги використання пластикових коробок

  • високоякісні матеріали виготовлення: пластик, оргскло;
  • широка сфера застосування;
  • практичність;
  • міцність, надійність (потовщене дно коробки);
  • універсальність;
  • компактність, невелика вага;
  • стійкість до перепадів температурного режиму;
  • великий вибір розмірів;
  • привабливий зовнішній вигляд;
  • довговічність.

​Серед великої кількості плюсів пластикових боксів, варто відзначити й наступні: виріб можна прикріпити до стіни. Наклеїти етикетку, тобто створити місце для підпису. Особливо актуальною така тара є для виокористання на кухні у закладах громадського харчування. Контейнери з кришкою/без кришки. Кількаярусні/секційні. 

Як купити бокси пластикові у Львові

Щоб купити бокси пластикові у Львові - звертайтесь у компанію Лідер-М. Пропонуємо широкий вибір пластикових коробок на будь-який смак. Плануєте провести акцію у вашій торговій мережі - придбайте пластикову скриньку для розіграшів. Чудова річ для зберігання інструментів, овочів/фруктів, дитячих іграшок, речей. Підберемо оптимальний розмір залежно від призначення. Може бути коробка на кілька секторів. Для просування Вашого бренду - нанесемо яскравий, виразний логотип. Допоможемо у розробці, створення логотипу. За детальнішою консультацією телефонуйте, будь ласка, за вказаними контактами або залишайте заявку на сайті компанії Лідер-М для зворотнього зв'язку. Гарантуємо швидкий прорахунок, доступні ціни, максимально короткі терміни виконання замовлення! Про співпрацю з нами Ви точно не пожалієте!