Реклама в трамваях
Дизайн 1
детальніше
Дизайн 2
детальніше
Дизайн 3
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Реклама в трамваях

Реклама в трамваях не тільки привертає увагу за ощутительно короткі терміни розміщення, а й збільшує попит на пропоновані послуги або товар, за рахунок підвищення реалізації рекламованого бренду. Крім того, така реклама на транспорті характеризується своєю динамічністю і вигідністю, практичністю.
Слід також враховувати і той факт, що важливу роль в даному вигляді розміщення має творчих підхід дизайнерів і грамотний копірайт. Креативний дизайн та короткий, чітке текстове оформлення доповнюють один одного і привертають увагу абсолютної більшості потенційних клієнтів, пробуджує їх до дії і стимулює бажання фантазувати.
Експерти говорять про те, що на таку рекламу звертають увагу 87% потенційних клієнтів, 43% з них стають реальними клієнтами. Таким чином, реклама на транспорті є актуальним та діючим інструментом просування товару або послуг. Зовнішню рекламу на громадському транспорті чудово сприймають як пішоходи, так і автомобілісти.


 

Реклама на тролейбусах

Реклама на тролейбусах – відмінний інструмент інформування потенційних клієнтів про знижки, акції, заходах (івентах). Такий вид розміщення, немов безмовний промоутер інформує велику кількість цільової аудиторії безпосередньо в тролейбусі і зовні.
Якісне сприйняття реклами учасниками дорожнього руху забезпечується невеликої обмеженою швидкістю руху транспортних засобів у місті, особливо в центрі, а маршрути тролейбусів, як відомо, покривають в основному центральні частини міст.
Реклама на транспорті має незаперечний ряд переваг. Найбільш привабливі з них – позитивне сприйняття аудиторією, цікава цінова політика, постійний контакт із великою кількістю людей, великий вибір площин, можливість креативного оформлення рекламного проекту, мобільність реклами.