BTL проекти під ключ. Проведення промо-акцій ◁ у Львові ▷ Лідер-М
Спреінг
детальніше
Роздача листівок
детальніше
Дегустації
детальніше
Таємний покупець
детальніше
Семплінг
детальніше
Тімбілдінг
детальніше
Організація конференцій
детальніше
Організація тренінгів та семінарів
детальніше
ПРИКЛАДИ ВИКОНАНИХ РОБІТ
Ми успішно виконали вже 20840 проектів

BTL проекти. Проведення промо-акцій у Львові

BTL — це елемент реклами, що є частиною стратегії виведення бренду (марки) на ринок. Він пропонує короткі (або довгострокові) маркетингові інструменти для досягнення специфічних ринкових цілей протягом певного періоду часу. Останнім часом все більше торговельних підприємств воліють застосовувати BTL-технології з метою підвищення впізнаваності своєї продукції або інформування про новинку, перемикання споживача з конкуруючого бренду на свій, підтримки іміджу торгової марки, збільшення обсягу продажів та ін. 

Рекламне BTL-агенство Лідер-М володіє всім необхідним для успішного просування товарів, послуг, підвищення іміджу компанії, формування позитивної громадської думки, проведення яскравих акцій, щоб вивести наших клієнтів в число топових компаній.

BTL послуги - це нове дуже ефективний напрямок на рекламному ринку

BTL дозволяє значно економити кошти виділені на рекламу. Оскільки ви витрачаєте гроші не на донесення інформації до всіх споживачів, а залучаєте цільового покупця. Якщо вас цікавлять ефективні і недорогі btl послуги, виконані на професійному рівні, наше btl агенство Promo з радістю прийде до вас на допомогу. Ми володіє гідним досвідом роботи і в числі наших клієнтів уже сотні різних компаній. Ми проводимо як маленькі, так і розкішні складні промо-акції, об'єднує які тільки їх яскравість і креативність.

Наше Агенствo - це колектив успішних професіоналів, які реалізують і розробляють btl акції і програми будь-якого рівня складності, ми працювали на різноманітних майданчиках і побували буквально всюди - від лікарень і медичних центрів, і до торгово-розважальних комплексів та гіпермаркетів. Які переваги ми пропонуємо своїм клієнтам? Наприклад, спеціальну систему роботи з промо працівниками. Кожен співробітник проходить підготовку до кожної окремої промо акції, і строго шанує кодекс промоутерів. Ми гарантуємо вам проведення відмінною програми, яка допоможе вам досягти поставлених цілей.

Для чого взагалі потрібні btl послуги? Для того, щоб залучити нових клієнтів і покупців, просунути товари і послуги, стимулювати їх продаж. Застосовувати інструменти Below-the-line особливо вигідно в тому випадку, коли всі інші засоби реклами вже вичерпали себе. Якщо порівнювати ефективність btl послуг з іншими маркетинговими ходами, то перші виграють в рази. У число особливо популярних і дієвих промо акцій, які ми пропонуємо своїм клієнтам, входять:

Проведення дегустаційних заходів Дегустація продуктів дозволить вам поінформувати покупців про новий бренд, залучити їх до свого товару;

Лотереї, розіграші та конкурси. і ації особливо цікаві і неповторні. Вони залишають у покупців найпозитивніші емоції про рекламований товар або послугу.

Анімаційні продажу. У цьому випадку мова йде про невеликий театралізованій виставі, учасником якого стають покупці.

Роздача листівок в торгових центрах. Ця проста дыя допоможе клієнту легко орієнтуватися серед великої кількості магазинів і підкаже йому, де знаходиться саме ваш магазин.Наше btl агентство запропонує вам ще безліч варіантів проведення всіляких промо акцій, проектів і заходів. Звертайтеся до нас, і ви досягнете успіху!

До  незаперечних плюсів цього виду маркетингу можна віднести:

  • ефективне залучення уваги до бренду і товару
  • високу запам'ятовуваність
  • виділення продукції на тлі конкурентів
  • цільову спрямованість реклами
  • реалізацію товару при особистому взаємодії з людьми
  • спонукання до вчинення імпульсивних покупок за рахунок акцій в точках продажів.
  • можливість для споживача продегустувати або протестувати продукт
  • гнучкий бюджет

Ми, компанія Лідер-М проводимо дегустації, роздачу флаєрів, поклейка оголошень, загальні промо проекти, допомагаємо у організації свят та подій, ivent маркетинг, таємний покупець, тімбілдінг, підбір респондентів на фокус-групи, тощо.

Звертайтесь,  ми завжди раді співпраці!