Замовити друк на одязі ◁ Львів ▷ Лідер-М
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Друк на готових текстильних виробах та тканині

Друк на тканині - це сучасна технологія нанесення зображення на тканину. Із застосуванням даного методу, будь-яка річ може стати унікальною. Компанія Лідер-М готова надати Вам таку послугу, як нанесення зображення на тканину. Наносяться нами зображення завжди яскраві, чіткі і стійкі. Але є кілька вимог, при дотриманні яких, ми гарантуємо Вам якість, а також довговічність наноситься зображення.

Сублімаційний друк - це найкращий на ринку спосіб нанесення яскравого насиченого зображення. Ми використовуємо тільки екологічно чисті, якісні матеріали та пропонуємо широкий асортимент полотна на будь-який смак. Також зробимо друк на ваших матеріалах. Тканинні вироби з сублімації печаткою максимально стійкі проти множетства зовнішніх факторів, в тому числі ультрафіолетових променів. Вони відмінно підходять як для внутрішнього, так і зовнішнього використання.

Головна перевага Лідер-М - більше не доведеться вибирати між ціною і якістю: для нас - це не взаємовиключні поняття!  Професіонали в найкоротші терміни виконають всю роботу. 80% наших клієнтів стали постійними.

Друк відбувається на таких тканинах:
 
1 - сітка (переважно для прапорів) 
(тканина  буває шириною 1,50м та 1,60м (запечатка 1,40м і 1,50м, відповідно)
 
2 - габардин (для інтер’єрних елементів) 
(тканина  буває шириною 1,50м (запечатка 1,40м )
 
3 - атлас (для інтер’єрних елементів) 
(тканина  буває шириною 1,50м (запечатка 1,40м )