Друк на тканині у Львові ▷ Лідер-М
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ПРИКЛАДИ ВИКОНАНИХ РОБІТ
Ми успішно виконали вже 20840 проектів

Поставка одягу для нанесення по каталогах з Європи

 

 

 

 

 

 

Друк на тканині - це сучасна технологія нанесення зображення на тканину. Із застосуванням даного методу, будь-яка річ може стати унікальною. Компанія Лідер-М готова надати Вам таку послугу, як нанесення зображення на тканину. Наносяться нами зображення завжди яскраві, чіткі і стійкі. Але є кілька вимог, при дотриманні яких, ми гарантуємо Вам якість, а також довговічність наноситься зображення.

Якісне нанесення малюнка на тканину

Специфіка нанесення простого логотипу або складного принта на тканину полягає в правильному визначенні способу друку та типу використовуваної фарби. Текстильна друк дозволяє наносити зображення не тільки на поверхню тканини, а й вбудовувати його в структуру матеріалу, міцно пов'язуючи барвник з волокном.

Нанесення текстильних фарб на тканину для отримання чіткого малюнка вимагає високої температури і тиску, і не може бути якісно виконано в домашніх умовах. Існує безліч особливостей, які треба врахувати, щоб фарбувальні речовини не розпливлися, не змінили свій відтінок при взаємодії з тканиною і не полиняли б після першого ж прання.

Які бувають види друку на тканині

Сублімаційний друк. Для нанесення на синтетичні тканини і трикотаж малюнків і фотографій застосовують особливий спосіб, званий сублімаційним друком. При високій температурі і тиску тверді частинки барвника випаровуються прямо в матеріал, міцно зв'язуючись з волокнами тканини. Це дозволяє нанесеному зображенню витримувати багаторазові прання і надовго зберігати високу якість друку.

Шовкографія. Якщо обсяг замовлення становить кілька тисяч виробів, наприклад, нанесення малюнка на футболки, або друк на крої одягу, то вигідніше буде замовити шовкографію. В такому випадку вартість роботи буде невисокою, а якість відмінною. Крім того, цей спосіб дозволяє додавати деякі спеціальні ефекти - фольгу, металік, гліттер.

Термотрансфер. Для друку логотипів компанії або написів на спецодязі, як правило, застосовується термотрансферний друк. Зазвичай достатньо одного-двох кольорів фарби. Переваги такого виду нанесення - швидкість виконання замовлення і його мінімальна вартість. Це найшвидший і найдешевший за ціною спосіб друку. Їм друкують більшість написів, номерів, цифр, прізвищ та логотипів. Друк відбувається на таких тканинах:

1 - сітка (переважно для прапорів) (тканина  буває шириною 1,50м та 1,60м (запечатка 1,40м і 1,50м, відповідно)
2 - габардин (для інтер’єрних елементів) (тканина  буває шириною 1,50м (запечатка 1,40м )
3 - атлас (для інтер’єрних елементів) (тканина  буває шириною 1,50м (запечатка 1,40м )