Друк на перфоплівці One way vision - Лідер-М
Плівка перфорована з друком One way vision, біла

Матеріал: біла, 140 мкн/м2

Виробник: Німеччина

Струйний друк: 720 dpi/8ps

Рулон: 0,98; 1,06; 1,37; 1,52

 

детальніше
Плівка перфорована з друком One Way Vision, прозора

Матеріал: прозора 140 мкн/м2

Виробник: Німеччина PromoFilm

Струйний друк: 720 dpi/8ps

Рулон: 0,98; 1,37;
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ПРИКЛАДИ ВИКОНАНИХ РОБІТ
Ми успішно виконали вже 20840 проектів

Друк на перфорованій плівці One way vision

Окрім друку на стандартній плівці із самоліпною основою ми робимо друк на перфорованій плівці “One way vision” сольвентним чорнилом.
Перфорована відрізняється від звичайної плівки своєю структурою: на ній є безліч отворів для прохідності світла і забезпечення гарної зовнішньої видимості. Це дозволяє обклеювати плівкою вікна приміщень і транспорту, а також офісні та торгові вітрини, де просто необхідно потрапляння світла в приміщення. Така плівка незамінна для реклами в мегаполісах, оскільки кожне рекламне поле, особливо в людних місцях, має велику цінність.

Застосування 

Перфоровані самоклеючі плівки PromoFilm One Way Vision (ван вей віжн) отримали широке застосування у випадках, коли необхідно розмістити друковане зображення на склі в рекламних і дизайнерських цілях, зберігши при цьому можливість бачити вулицю і забезпечивши надходження денного світла в приміщення. При цьому зі зворотного боку видно лише чорну сітку, яка створює враження прозорою.
Часто застосовується для обклеювання:

  • громадського транспорту;
  • вікон в приміщеннях;
  • вітрин та скляних фасадів магазинів

Види перферованої плівки

PromoFilm One Way Vision біла - самоклейка перфорована плівка з однобічною видимістю для сольвентного друку. Використовується для нанесення реклами на вітрини магазинів, скла міського та приватного транспорту і інші прозорі поверхні. Дана плівка пропускає до 60% світла, сприяє зменшенню високої температури і яскравого сонячного світла, легкість у пресі і монтажі.

PromoFilm One Way Vision прозора - це плівка з максимальним світлопропускання, що дозволяє зберегти видимість зображення з обох сторін прозорій поверхні на яку вона наклеєна на відміну від білої перфопленкі. Відкриває нові можливості в оформленні вітрин, виставкових стендів, брендування транспорту. Можливість створення цікавих і неповторних ефектів при комбінуванні з білою плівкою і плівкою з повнокольоровим друком!
Стандартні розміри рулону: 0,98 х 50 м; 1,05 х 50 м; 1,06 х 50 м; 1,27 х 50 м; 1,37 х 50 м, 1,52 х 50 м