Друк на плівці ПВХ Oracal в рулоні у Львові ▷ LIDER-M
Плівка ПВХ з друком - біла (глянець/мат)

 Матеріал: біла плівка (глянец/мат) 

 Виробник: Oracal або Ritrama

 Струйний друк: 720 dpi/8ps

 

детальніше
Плівка з друком – прозора (глянець/мат)

Матеріал: прозора плівка (глянец/мат) 

Виробник: Oracal або Ritrama

Струйний друк: 720 dpi/8ps

 
детальніше
Друк на плівці світловідбивній

Матеріал: світловідюивна плівка  

Виробник: Китай

Струйний друк: 720 dpi/8ps

 
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Друк на плівці пвх Oracal у Львові

Друк на плівці Oracal у Львові широко використовується для виготовлення різних конструкцій зовнішньої реклами. На плівці друкується потрібне зображення і клеється на тверді матеріали, пластик, акрил, композит, скло. Існують великі палітри кольорів плівки, але все ж друк дає більш широкі можливості для найрізноманітніших дизайнерських рішень.

При виготовленні вивісок плівка допомагає значно знизити витрати клієнтa на матеріали. Якщо, наприклад, потрібно виготовити кольорові об’ємні букви або короб, використовується молочний акрил із накочуванням плівки – ці матеріали у сукупності значно дешевші, ніж кольоровий акрил.

Самоклеючою плівкою наша компанія Лідер-М оформляє вітрини магазинів, офісів, кафе, торгівельні та виставкові стенди, але найбільше вона затребувана у виробництві світлових рекламних конструкцій. Завдяки унікальному складу, самоклейка плівка Oracal рівномірно розсіює світло по всьому світловому коробу, так, що не видно силуетів джерел освітлення (люмінесцентних ламп, діодів, неону).

Друк на плівці Oracal

Друк на плівці оракал (тм Oracal) також знаходить дуже широке застосування у дизайні інтер’єрів. Стало модним прикрашати красивими фігурними наліпками стіни і меблі у приміщеннях. Деякі дизайнери займаються окремим напрямком декору за допомогою самоліпної плівки. Після друку фігурні наліпки вирізаються спеціальним плотером.

      Ми друкуємо зображення на стандартній і на перфорованій плівці “One way vision”. Перфорована відрізняється від звичайної структурою: на ній є безліч отворів для прохідності світла і забезпечення гарної зовнішньої видимості. Це дозволяє оздоблювати плівкою вікна приміщень і транспорту, а також офісні та торгівельні вітрини.