Друк на склі та дзеркалі у Львові - Лідер-М
Друк на дзеркалі та склі до 10м2
детальніше
Друк на склі /дзеркалі від 10 до 25м2
детальніше
Друк на склі /дзеркалі від 25 м2
детальніше

Друк на склі та дзеркалі у Львові - Лідер-М

Наш компанія Лідер-М пропонуєдрук у Львові методом ультрафіолетового струйного друку, що дозволяє наносити зображення на лицьову сторону дзеркала. Ми гарантуємо стійкість кольору і чіткість малюнку. Застосовуючі УФ-чорнило і особливо технологію нанесення, ми створюємо неймовірно насичені та довговічні декори на дзеркалі та склі. З огляду на те, що наше обладнання для фотодрук может працювати з виробами шириною до 1750 мм і товщиною до 30 мм, ви можете замовити оформлення дзеркала НЕ тольки для домашнього інтер'єру, але і для перукарні, фітнес-клубу, ресторану чи магазину.

Окремо хочемо наголосити, що УФ-друк на дзеркалі НЕ поступається за якістю і стійкості іншім видам фотодрук. Наші фарба настільки стійкі, що зберігають чіткість і насиченість кольору протягом багатьох років, навіть в несприятливому середовіщі.

При цьом ультрафіолетові чорнило відповідають всім санітарно-гігієнічнім нормам і можуть бути вікористані для житлових приміщень, наприклад, для спальні, ванної, дитячої кімнати. Дзеркала з фотодрук НЕ вимагають особливих ЗАСОБІВ по догляд, підійдуть звичайні підручні засоби. Ви можете спокійно протирати їх, не боячися пошкодити фарби.