Замовити дизайн фотографій ◁ Львів ▷ Лідер-М
Технічна обробка фотографій 1
100 грн
від 99грнза 1 м2

За одну фотографію

детальніше
Обробка фотографій 2
детальніше
Креативна обробка фотографій
від 300грнза 1 од.
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Обробка фотографій

Щоб зробити кілька фотографій, сьогодні уже не потрібно йти до ательє чи замовляти окрему фотосесію. Тепер у кожного є по кілька пристроїв, що дозволяють робити знімки на доволі професійному рівні. Проте доволі часто ці знімки виходять неприродними, містять дефекти, передають неправильні відтінки, а тому потребують додаткової обробки.

Наша компанія пропонує послуги, що дозволяють значно покращити готові фото. Вони допомагають виправити дефекти, зробити фото більш природними, додати потрібні елементи та збільшити чіткість. Наші дизайнери володіють досвідом та майстерністю роботи із фото та радо використають її для того, щоб допомогти нашим клієнтам із обробкою фотографій.

Що входить в редагування фотографій

Коли клієнти замовляють наші послуги, то можуть вказати, що конкретно треба відредагувати на фото. Це дозволить швидко отримати потрібний результат у цифровому чи друкованому вигляді. На сьогоднішній день існує багато послуг із редагування фото. Ось деякі приклади:

  • Фотомонтаж – поєднання елементів різних фото для створення унікальних композицій.
  • Колажі – створення серій із кількох фото.
  • Зміна розміру, тональності, освітлення, співвідношення сторін, та інших параметрів.
  • Виправлення дефектів, отриманих під час зйомки фото.
  • Підготовка до друку.

Якщо потрібні ці чи інші послуги, звертайтесь до нашої компанії. При цьому потрібно надати оригінали у цифровому чи іншому вигляді. Також варто чітко сформувати вимоги, щоб результат відповідав Вашим побажанням. Наші дизайнери використовують передові графічні редактори, що дозволяють застосовувати сотні різних ефектів, редагувати фото та змінювати їх.

Клієнти можуть подивитись готові приклади при бажанні. Ціни на такі послуги можуть бути різними, дивлячись наскільки тривалим та складним буде редагування. Більше про розцінки можна дізнатись у наших менеджерів.

Як замовити обробку фотографій у Лідер-М

Заповніть форму із контактними даними та чекайте, поки до Вас звернеться наш представник. Також можна скористатись такими способами, як телефонний дзвінок та лист електронною поштою. При спілкуванні із нашим менеджером можна розповісти усі вимоги щодо фотографій та їх редагування. Також можна узгодити всі важливі моменти та передати знімки для їх обробки.