Замовити розробку весільного банера ◁ Львів ▷ Лідер-М
Креативний дизайн банера
від 600грнза 1 од.
детальніше
Дизайн весільного банера
від 450грнза 1 од.

кількість варіантів - 2

детальніше
Дизайн весільного банера
від 300грнза 1 од.

Кількість варіантів - 1 

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Дизайн весільного банера

Щоб зробити урочисту подію ще більш оригінальною, використайте банер на весілля. Це широка конструкція із металевої основи та банерного полотна, на якій можна розмістити текст, фото молодят, різні написи та інші елементи. Таке полотно дозволить створити фон для фотосесії, виділити весілля і зробити його унікальним, яким воно бути і повинно.

На сьогоднішній день для організації урочистих подій все частіше використовують банери. Наша компанія надає такі послуги всім бажаючим, тому клієнти можуть замовити які завгодно зображення та надписи, що будуть нанесені на банери.

Дизайн весільного банера

Під час замовлення клієнти можуть підбирати розміри та дизайн банерів. Варто замовляти таку ширину, яка дозволить комфортно розмістити усю конструкцію на території святкувань і не заважати, бажано провести попередні заміри потрібних розмірів.

Дизайн банера може містити імена молодят та інші надписи. Існує кілька основних варіантів дизайну, які представлені на розгляд наших клієнтів. Їх можна переглядати на сайті, щоби визначитись, які із них найкраще підходять для конкретного весілля. Якщо загальна стилістика весілля уже відома, то можна просто підібрати дизайн, який їй відповідає. Якщо вона ще у розробці, це повинні розглядати молодята та інші учасники, що причетні до організації.

При замовленні друку зображень будьте уважні до їх якості та деталізації. Ті фрагменти, які здаються невеличкими на екрані, будуть значно більшими на великих та широких банерах. Усі деталі щодо розміру, друку та оформлення весільних банерів можна задавати нашим консультантам. Вони допоможуть тим, хто до них звертається, та нададуть потрібну інформацію.

Як замовити дизайн весільного банера у Лідер-М

Для цього потрібно просто перейти на відповідну сторінку нашого сайту, написати чи зателефонувати та замовити дизайн і розміри, які потрібні. Наш менеджер допоможе вирішити усі важливі нюанси та передати замовлення на друк. Існує кілька способів зв'язатись із нашими представниками. Дзвоніть нам на телефон чи Viber, пишіть на електронну пошту, а також заповнюйте форму на сайті і ми Вам відповімо.