Электронні прилади під рекламу ◁ Львів ▷ Лідер-М
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Електронна сувенірна продукція

Сучасний спосіб життя ділової людини неможливий без комп’ютера та багатьох гаджетів з ним повязаних. З прогресом інтеренету та цифрових технологій 4G/5G все більше людей використовують в своїй роботі електронні гаджети та пристрої не тільки в офісі але й вдома.

Великою популярністю користуються оригінальні комп’ютерні аксесуари з логотипом, які доповнють робоче місце, підкреслють стиль та характер власника. Електронні пристрої готові викликати посмішку та піднімати настрій його власнику.

Адже креативно розмальована комп’ютерна мишка, стильні колонки, підставка під ноут, USB-розгалужувач з логотипом, годинник з електронним табло, та багато іншої електроної продукції можна замовити на нашому сайті.

Вся електронна сувенірна продукція входить до категорії - бізнес-сувеніри і є запорукою процвітання бізнесу, яка використовується як рекламоносій. Компютерний аксесуар доречно дарувати діловому парнетру, колегам по роботі, бізнеспартнерам, друзям чи знайомим. Всякі корисні дрібнички з нанесеним лого чи слоганом компанії потрібні для того, щоби про вас пам’ятали. Електронні сувеніри з логотипом мають бути:

  • функціональні
  • відрізнятися оригінальністю
  • бути добре помітними на робочому столі

Для прикладу, замовивши у нас, зовнішній USB-концентратор – ви отримаєте справжнього "друга-помічника", який дозволить підключити багато пристроїв (принтери, комунікатори, зарядні присторої до телефона). Зверніть увагу на стильний сувенір - USB-подовжувач з підставкою годинником, календарем та з рамкою для фотографій коханої людини.