Холдери для медалей різні
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Холдери для медалей різні

Холдери для медалей - ідеальний подарунок для Вашого чемпіона! Це і приємні спогади, і мотивація на подальші успіхи. Місце для зберігання нагород з усіх видів спорту. Ви футболіст, баскетболіст, біатлоніст? Займаєтесь фігурним катанням, художньою гімнастикою, танцями? Тоді пропонуємо Вам чудовий тримач для нагород. 

Різновиди медальниць

Можете вибрати матеріал для виготовлення холдера. Щоб вписувався в інтер'єр приміщення, в якому буде розміщатись, не порушував дизайнерських рішень - дерево, метал.

Пропонуємо іменні медальниці, холдери для медалей з фоторамкою. Зафіксуйте моменти успіху на довгі роки: не лише у вигляді нагороди, але й додайте фото зі змагання. Створіть куточок приємних життєвих спогадів.

Будь-яка форма, колір, нанесення логотипу. Допоможемо у створенні логотипу. Медальниці згодяться звісно не лише спортсменам, а й учасникам, переможцям будь-яких олімпіад, естафет, змагань, конкурсів, фестивалів. Музичні конкурси, наукові, танцювальні змагання тощо.

Замовити холдери для медалей у Львові

Організатори змагань можуть, окрім, вже звичних нагород (медалей, кубків), замовити холдери для медалей у Львові учасникам, лауреатам, чемпіонам. Вражаючий подарунок, яскравий сувенір.

Здійснити замовлення напрочуд легко: просто зателефонуйте за телефонами, або ж залиште запит на сайті. Допоможемо створити недорогі, оригінальні, стильні холдери для медалей. Результатом Ви точно будете задоволені! Звертайтесь у компанію Лідер-М і переконайтесь в цьому самостійно!