Корпоративні подарунки ◁ Замовити у Львові ▷ Лідер-М
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Виготовлення сувенірів для промоакцій

Сувенірна продукція - це частина маркетингової стратегії кожної компанії. Сьогодні багато компаній прагнуть залучити нових клієнтів і просунути на ринку свої товари і послуги, випускаючи і поширюючи рекламні сувеніри, доводячи тим самим актуальність розвитку індустрії виробництва сувенірної продукції.
Як правило, це паперово-письмові та офісне приладдя, годинник, шкіргалантерейні товари, альбоми, книги, вироби з трикотажу і т.д. з логотипом і назвою фірми. Сувенірна продукція - свого роду нагадування клієнтам і партнерам про хороших ділових відносинах. Адже сувенірна продукція - краще за правилами етикету нагадування про себе, стимул до подальших контактів між сторонами.

Тримаючи сувенірну продукцію в руках, людина підсвідомо відчуває подяку і добрі почуття по відношенню до того, хто її подарував. Підбір сувенірів під профіль і цілі замовника з максимальною адаптацією під фірмовий стиль - пряме завдання нашої компанії.

Маючи в своєму розпорядженні банком всіляких товарів і послуг, ми готові задовольнити найсміливіші проекти дизайнерів і бренд-менеджерів компаній будь-якої спрямованості. А партнерство з провідними постачальниками і виробниками є гарантією якості та відповідності продукту останнім тенденціям моди. Однак пам'ятайте: замовляти сувенірну продукцію слід тільки у компаній, що мають багатий досвід роботи на ринку, По-перше, тому що вони гарантують якість; по-друге, пропонований ними асортимент дуже і дуже різноманітний.
 

Сувенірна продукція

Сувенірна продукція є найпотужнішим засобом створення позитивних емоцій. Люди люблять отримувати подарунки і відчувають подяку до того, хто ці подарунки дарує. Даруючи подарунок, Ви як би непомітно зобов'язує одержувача надати Вам якусь відповідну послугу, наприклад, віддати перевагу Вас конкурентам, придбати Вашу сувенірну продукцію. І саме завдяки цим двом особливостям - "створювати позитивне враження" і "схиляти до відповідної послуги", застосування брендовані рекламних сувенірів вважається одним з найефективніших методів як sales promotion (збільшення рівня продажів), так і public relations (зв'язків з громадськістю, досягнення впізнаваності і створення позитивного іміджу).

Підбір сувенірної продукції під профіль і цілі замовника з максимальною адаптацією під фірмовий стиль - пряме завдання нашої компанії. Сувеніри без кордонів - стиль роботи нашої компанії! Сувеніри незмінно користуються популярністю у багатьох людей, їх купують як подарунки або колекціонують туристи. Сувенірна продукція не тільки використовується як прикраса, а й часто служить символічним нагадуванням про будь-якому місці або подію.

Асортимент сувенірів в даний час величезний, але навіть в спеціалізованих магазинах не завжди вдається знайти виріб, що повністю відповідає всім очікуванням. Наша компанія може запропонувати виготовлення сувенірної продукції будь-якої спрямованості в повній відповідності з побажаннями і смаками клієнтів. Звернувшись до нас, Ви зможете не обмежувати свою фантазію, в повній мірі реалізувати всі творчі ідеї та отримати дійсно унікальні сувенірні вироби.

Професійне виготовлення сувенірної продукції

Наша компанія може запропонувати кращі умови виготовленнята поставки будь-яких видів сувенірів.Ми гарантуємо швидке виконання замовлень будь-якої складності. У роботі ми використовуємо тільки висококласні сучасні матеріали, спеціально призначені для виготовлення сувенірної та рекламної продукції.

Творчий колектив нашої компанії, що складається з професійних дизайнерів і розробників, успішно вирішує будь-які завдання по створенню оформлення сувенірів. Все це дає нам можливість здійснювати виготовлення сувенірів на замовлення у Львові на високому рівні. Наші клієнти отримують продукцію бездоганної якості за конкурентними цінами.