Пакет з крафту на винос без ручок купити у Львові - Лідер-М
Крафт-пакети без ручок, бурі

в упаковці 1000 шт

детальніше
Крафт-пакети без ручок, білі

в упаковці 1000 шт

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Пакети з крафту на винос без ручок - Лідер-М

Представлені в даній рубриці паперові пакети виготовлені з міцного крафт-паперу на найсучаснішому обладнанні без використання ручної роботи. Даний вид упаковки дуже тонко і безпомилково підкреслить натуральність Ваших товарів, а також Вашу причетність до захисту навколишнього середовища. Крім перерахованих вище достоїнств крафт-пакета, варто підкреслити його привабливий зовнішній вигляд і приємні тактильні відчуття, що також важливо для підкріплення хороших спогадів від покупок, зроблених у Вашому магазині, або про Вашу компанію.

Готові паперові пакети завжди можна придбати зі складу (мінімальний тираж - 100 шт.) З цінами на готові паперові пакети Ви можете ознайомитися безпосередньо на цьому сайті. Рівень ціни залежить від розміру паперового пакета, його кольору, а також кількості пакетів, яку Ви бажаєте придбати. По території України пакети паперові з ручками доставляються за допомогою кур'єрських компаній протягом двох діб.

Щоб підкреслити свою оригінальність і посилити впізнаваність Вашого бренду Ви можете замовити у нас паперові пакети з логотипом Вашої компанії. Друк логотипу на готові крафт-пакети ми робимо трафаретним способом тиражем від 100 шт.