Друк латексом у львові - Лідер-М
Латексний друк до 15 м2
детальніше
Латексний друк до 25 м2
детальніше
Латексний друк до 50 м2
детальніше
ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Латексна друк у Львові - особливості та переваги технології

Технологія «латексна друк» з'явилася завдяки компанії Ricoh. Саме її фахівці створили принтери, здатні друкувати латексними фарбами. І цей винахід стало справжнім проривом в світі широкоформатного друку. Чим же так істотно відрізняється широкоформатний латексна друк:

  • Екологічна чистота і безпека. Латексна друк не виділяє шкідливі для організму речовини. Її можна використовувати для декорування інтер'єрів в кафе, ресторанах і навіть приміщень, призначених для дітей. Крім того, для співробітників друкарень такий вид друку, так само, абсолютно безпечний. Навіть якщо не встановлено спеціальні витяжки.
  • Миттєва полімеризація. Завдяки низькій температурі затвердіння, латексна друк дозволяє наносити зображення на папір, картон, найтонші плівки, різні види текстилю і банерну тканину. При цьому латексні чорнило відмінно тримаються на практично будь-яких невсмоктуючих матеріалах, не бояться вологи і стійкі до атмосферних впливів.
  • Чудова фотографічне якість друку. Латексна друк дозволяє створювати зображення з роздільною здатністю 1200 точок на дюйм, прекрасно зарекомендувала себе на прозорих матеріалах і відрізняється особливою точністю передачі кольору.

Сучасне друкарське обладнання дозволяє застосовувати латексну друк не тільки для широкоформатних зображень. Завдяки унікальним властивостям латексних фарб, така технологія знайшла застосування в створенні, наприклад, ексклюзивної індивідуальної упаковки або персоніфікованих етикеток. А перед дизайнерами тепер відкриваються нові, раніше не доступні можливості, для реалізації найсміливіших ідей.

Дізнатися більше про плюси латексної друку і зробити замовлення, можна, звернувшись в поліграфічну компанію Лідер-М. Зателефонуйте нам або залиште повідомлення на сайті. Ми завжди стежимо за новинками в поліграфічній сфері, щоб мати можливість запропонувати своїм замовникам найпередовіші технології