Неймінг замовити розробку назви фірми чи продуктів ▷ Лідер-М
Створення назви для компанії
детальніше
Створення назви для товарів і послуг
детальніше
Разробка назви торгової марки
детальніше
Створення назви для домену в web мережі
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Неймінг - розробка торгової марки або назви компанії

Неймінг (від англ. "To name" - називати, давати ім'я) - робота, пов'язана зі створенням пам'ятних і красивих назв фірм, компаній, організацій і так далі. Неймінг - не менш важлива частина для компанії, ніж її логотип і фірмовий стиль. Саме з нейминга починається життя продукту або компанії. Добре і професійно продумане назва приваблює клієнтів і тим самим стимулює зростання і розвиток Вашого бізнесу.

Неймінг - це розробка назви торгової марки або розробка назви компанії. Якісно розроблений назву для компанії, продукту або послуги - це сильний маркетинговий інструмент. Незалежно від того, наскільки ваша компанія велика, її назва (сама торгова марка, бренд) буде безпосередньо впливати на швидку впізнаваність, що може стати одним з факторів вашого майбутнього успіху.

Неймінг - найменування продуктів — підбір назви для продукту чи бренду.

Завдання назви — ідентифікувати певну фірму корпорацію, товар або послугу підкреслюючи їхні переваги та новизну,  виокремлюючи серед конкурентів.

Процес неймінгу включає в себе не тільки підбір або створення назви, а ще й перевірку майбутньої назви на співзвучність, легкість для вимови та запам'ятовування, комплексне дослідження її сприйняття цільовою аудиторією, визначення патентної чистоти фонетики назви, а також реєстрацію та правовий захист.

 

Важливе значення при розробці назви має фонетика і лексика. Тому в нашій студії над створенням назви працює кілька фахівців з вищою освітою: філологи, лінгвісти, мовознавці, психологи, аналітики. В Україні найманого є відносно новою послугою, тому кількість фахівців у цій галузі можна перерахувати по пальцях.

Розробка нової назви з урахуванням відповідних законів нейминга і юридичних критеріїв - дуже трудомістке завдання. Тут необхідний творчий підхід, знання законів нейминга і брендингу. Розробка назви - складний і виснажливий процес, так як необхідно не тільки розробити назву, але і провести при цьому дослідження цільової аудиторії, а в майбутньому подбати про його правовий захист.