Брендовий одяг для нанесення реклами купити у Львові
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Брендовий одяг для нанесення реклами купити у Львові

Друк реклами на готових текстильних виробах розцінюється як сувенір. Ця візуальна реклама на тканині буде діяти візуально на приріст вашого іміджу фірми в очах споживача. Правду кажучи, нанесення логотипу на одяг є можливістю реклами вашої торгової марки чи бренду на найвигідніших умовах. В компанії Лідер-М у вас є можливість замовити прямо на сайті друк на футболках у Львові різними технологіями друку: шовкографія, термосублімація, термоплівками чи способом машинна вишивка. Унікальною сувенірною продукцією у весняний-літній час є футболки з логотипом компанії. 

На сайті компанії ми запропонуємо вам різні види нанесення зображень на кепки, футболки, світшоти, майки, сумки, толстовки та інші трикотажні вироби. Ми приймаємо замовлення принтів на рекламний текстиль в комплексі з іншими сувенірами. Де купити футболки оптом у Львові ви вже знаєте - залишилось лише нанести друк. логотипу. Все це можна замовити у нашій компанії.

Друк на промо-одязі  та текстилі 

Промо-текстиль – це відмінний спосіб заявити про свій імідж. Також у Львові ви можете замовити будь-який готовий одяг з логотипом зі складу для проведення промо компанії чи будь-яких інших заходів. Рішення про використання футболок з логотипом для бтл-заходів – це показний маркетинговий хід, для залучення нових клієнтів! Атрибутом успішної компанії чи організації є футболочка з лого улюбленої компанії. 

Очевидні переваги  одягу для брендування:

  • професійна атмосфера
  • персонал легко ідентифікувати
  • одягом можна відзначати сфери бізнесу.

Якщо ваш маркетолог використовує рекламний готовий одяг для ідентифікації своїх колег на форумі, виставці, семінарі або іншого роду зустрічах, ви можете мати наступні переваги:

  • корпоративний одяг з лого забезпечує перший контакт та знайомство
  • привернути увагу до вашого стенду чи бізнесу
  • легко ідентифікувати своїх працівників.

Якщо ви особисто, як керівник, замовляєте промо-одяг для вашої організації, важливо ретельно все продумати. Вам недостатньо буде просто використати нанесення на готовий одяг, важливо задуматись над індивідуальним пошиттям одягу длдя реклами. Пошитий одяг повинен добре пасувати вашій компанії та підкреслювати її сферу діяльності.

Ми пропонуємо вам широкий вибір ТМ-ки текстильної продукції, а саме Russell, Fruit of the Loom, JHK,  Sol’s,  Stedman, та ін. В нашій примірочній ви зможете обрати свій розмір, колір та фасон. Ми гарантуємо якість нанесення логотип за допомогою вишивки, що дозволяє зберігати презентабельний вигляд рекламного одягу на довший час.

Якщо потрібно розрахувати ціну футболки вам необхідно на нашому сайті обрати тираж футболок, колір, вказати наявність макетудля друку зображення.  Повідомте нас скільки кольорів та якого розміру логотип. Наш фахівець запропонує вам оптимальний варіант.

Коли співробітник знаходяться поза роботою на різних колективних заходах - нанесення рекламних принтів на одяг стане додатковим об’єднуючим фактором, підкреслить персональну приналежність певної особи чи групи до компанії. Під час участі в спортивних,  шоу, концертах футболі, інтелектуальних іграх,  спортивних турнірах, благодійних зборах чи акціях.

Футболки - це лідери продаж рекламного текстилю

Це ще один вид сувенірної продукції, який може бути використаний, як в якості рекламного бізнес - сувеніру, так і в якості оригінального подарунка, де замість логотипу буде використана якась значуща для вас  фотографія, картинка або напис.

Футболки з логотипом є дуже популярними промо сувенірами. Їх часто підносять на виставках продукції, презентаціях. У нашій компанії Ви можете замовити такі сувеніри оптом.

Часто футболки з логотипом є корпоративними сувенірами - подарунком для співробітників і партнерів на професійне свято, дні народження підприємства або компанії. Така сувенірна продукція виконує ще й психологічну функцію - веде до корпоративного зближенню, дозволяючи відчувати кожного члена компанії значущим елементом, відчути себе єдиним цілим з іншими співробітниками підприємства, що надалі підвищує продуктивність всього колективу.

І не варто забувати такий важливий факт, що та людина, що носить футболку і інші рекламні текстильні сувеніри, є розповсюджувачем інформації про вашу фірму - адже логотип точно побачать ті, з ким він або вона зустрінеться. І чим яскравіше, незвичніше, оригінальніше буде футболка, тим більше число людей звернуть на неї увагу, що, в свою чергу, сприятиме залученню потенційних клієнтів до продукції вашого підприємства і послуги, що надаються. А замовляючи подібні сувеніри оптом, ви економите і час, і кошти.