Готовий одяг для нанесення
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Готовий одяг для нанесення

Футболки з логотипом
Це ще один вид сувенірної продукції, який може бути використаний як в якості рекламного бізнес - сувеніру, так і в якості оригінального подарунка, де замість логотипу буде використана якась значуща для вас і "дарополучателя" фотографія, картинка або напис.

Футболки з логотипом є дуже популярними промо сувенірами. Їх часто підносять на виставках продукції, презентаціях. У нашій компанії Ви можете замовити такі сувеніри оптом.

Часто футболки з логотипом є корпоративними сувенірами - подарунком для співробітників і партнерів на професійне свято, дні народження підприємства або компанії. Така сувенірна продукція виконує ще й психологічну функцію - веде до корпоративного зближенню, дозволяючи відчувати кожного члена компанії значущим елементом, відчути себе єдиним цілим з іншими співробітниками підприємства, що надалі підвищує працездатність всього колективу.

І не варто забувати такий важливий факт, що та людина, що носить футболку і інші рекламні текстильні сувеніри, є розповсюджувачем інформації про вашу фірму - адже логотип побачать ті, з ким він зустрітися. І чим яскравіше, незвичніше, оригінальніше буде футболка, тим більше число людей звернуть на неї увагу, що, в свою чергу, сприятиме залученню потенційних клієнтів до продукції вашого підприємства і послуги, що надаються. А замовляючи подібні сувеніри оптом, Ви економите і час, і кошти.