Виготовлення пакетів з крафту від 250 шт - Лідер-М
Крафт пакет білий з плоскими ручками

Тираж: від 100 шт

Матеріал: крафт білий(80 г/м2)

Ламінація: немає

детальніше
Крафт пакет бурий з плоскими ручками

Тираж: від 100 шт

Матеріал: крафт бурий(80 г/м2)

Ламінація: немає

детальніше
Крафт пакет білий з плоскими ручками на винос

Тираж: від 100 шт

Матеріал: крафт білий(90 г/м2)

Ламінація: немає

детальніше
Крафт-пакети бурі з плоскими ручками на винос

Тираж: від 100 шт

Матеріал: крафт бурий(90 г/м2)

Ламінація: немає

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Крафт-пакети з плоскими ручками

Наші пакет з крафту виготовлений з надміцного паперу крафт щільністю від 70 гр/м2 до 120 гр/м2. До верхньої поврхні краю крафт-пакету прикріплені за допомогою клею міцні паперові ручки з того ж крафт-паперу. Особливий спосіб склеювання кручених ручок до паперового шару пакету робить цей пакет дуже міцним та надійним. Паперові ручки виготовлені у вигляді паперового шпагату шляхом машинного скручування (завивання), що надає їм особливої міцність. Пакет часто використовують в супермаркетах тадля покупок. Бо такий пакет витримує навантаження з вагою до 10 кг.

Що таке крафт-папір з якого виготовляються пакети?

Крафт-папір з нім. Kraft - сила - високоміцний обгортковий папір з слабопроваренної довговолокнистої сульфатної целюлози. Паперові крафт-пакети - чудовий спосіб для упаковки продовольчих і промислових товаров.Пакети з крафт-паперу популярні в усьому світі і успішно конкурують з поліетиленовою упаковкою за зовнішнім виглядом і якістю.
Готові паперові пакети завжди можна придбати зі складу без логотипу. З цінами на готові паперові пакети Ви можете ознайомитися безпосередньо на цьому сайті. Рівень ціни залежить від розміру паперового пакета, його кольору, а також кількості пакетів, яку ви захочете придбати.

Пакети з крафту обоязково використовують для пакування різних покупок в торгових центрах: техніка, одяг, косметика, аксесуари, взуття, лікарські засоби, екопродукти, а також на виставках. Цей вид упаковки дуже добре підкреслить натуральність ваших продуктів, а також покаже вашу причетність до захисту навколишнього середовища.

Термін виготовлення залежить від кількості, друк кожного тиражу попередньо обговорюється до розміщення на виробництво. Матеріали для виготовлення крафтових пакетів з логотипом: крафт-папір  70-120 гр/м2. Колір: білий, або бурий. Робимо нанесення у Львові шовкографією до 4 кольорів. Мінімальний тираж для замовлення від 100 шт. одного виду. По території України пакети паперові з ручками ми доставляємо за допомогою кур'єрських компаній протягом двох діб.