Стакани паперові одношарові та двошарові - Лідер-М
Стакани паперові одношарові з логотипом

Тираж: від 500 шт

Об'єм, мл: 110, 175, 250, 340 

Друк: 4+0

детальніше
Стакани паперові двошарові з логотипом

Тираж: від 500 шт

Об'єм, мл: 110, 175, 250, 340 

Друк: 4+0

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Стаканчики паперові з логотипом для кафе

Найбільш поширений вид паперових склянок. У нашому асортименті 9 розмірів стаканчиків, від 110 до 420 мл. Завжди доступні на складі білі стаканчики і стакани з типовим (стандартним) малюнком. Виготовляємо склянки під замовлення з Вашим малюнком. Багато з тих, хто вирішив купити паперові стаканчики, стають перед вибором виробника паперових склянок.  Кого-то цікавить тільки ціна, кого-то щільність і рельєфність склянки, кого-то співвідношення ціни і якості.  Давайте спробуємо розібратися разом.

Потрібно тільки спочатку знати і розуміти, що різний виробник по-різному називає свій стаканчик. Тобто якщо Ви запитуєте стакан 200 мл, то потрібно озвучити: 200 мл - це кількість рідини, яке максимум можна налити по самий ободок стаканчика? Або це кількість рідини, яке можна перенести з окропом в склянці?
 
У різних виробників стакан 200 мл буде виглядати і фактично бути по різному (у них може бути різна висота, конусність, ширина денця і місткість). 
Якщо Вас цікавить виключно ціна, все просто. Беремо і порівнюємо ціни від різних виробників. У кого дешевше, у того і беремо. Таких в Україні багато ...
 
Якщо Вас цікавить виключно щільний або двошаровий, або гофрований стакан, то буде вже трохи складніше знайти для себе такого роду виробників. В даному випадку потрібно просити вислати або надати зразки такої продукції. На перевірку з наданих зразків можна буде вибрати кращого з кращих і оформити своє замовлення. Якісно і часто дуже дорого. Але стакани того варті!
 
Знайти ж золоте співвідношення ціни-якості - важке, але вкрай корисне для свого підприємства справа. У безкрайніх просторах інтернету напевно знайдуться і справжні виробники і ті, які видають себе за таких. На ціну стаканчика впливає його літраж, щільність картону з якого він зроблений, кольоровість, тип друку і планована до замовлення партія.  
 • Літраж. Чим менше стаканчик, тим більше заготовок може вміститися на аркуші картону. Відповідно тим дешевше він обходиться.
 • Щільність картону. Це дуже важливий фактор у формуванні ціни склянки. Чим більше граматура картону (к-ть гр, що припадають на 1м2), тим щільніше склянку виходить, тим він краще тримає свою форму і більш приємний для вживання.
 • Кольоровість. Кількість друкованих проходів, які потрібно зробити на друкарською машині, щоб отримати бажаний малюнок. Чим менше проходов - тим менше витрат на виготовлення друкованих пластин, пріладочних листів і т.д. і тим менше вартість заготовки.
 • Тип друку. Заготовки друкують або з листів (офсетний друк) або з роля (флексодрук). Для офсетного друку характерні висока якість відбитка, низька собівартість запуску тиражу в роботу, можливість виготовлення невеликих партій. Для флексодруку потрібно виготовити кліше, вартість якого значна. Але на дуже великих тиражах їх вартість компенсується за рахунок дешевизни самого краскооттісков. Тобто якщо потрібен якісний невеликий тираж - використовуємо офсетний друк. Якщо партія велика (від 100 тис. Шт) - економічніше скористатися флексопечатью. 
 • Партія. На виготовлення склянок є свої постійні витрати (послуги дизайнера, висновок пластин (виготовлення кліше), картон, що йде на розкочування фарби в друкарською машині, сама фарба і супутні матеріали). І ці витрати в сумі відносяться на всю продукцію, що виготовляється партію. І чим більше партія склянок, тим менше вартість стаканчика.
Виходячи з усього перерахованого вище виробникам потрібно задати абсолютно конкретне завдання (літраж, щільність, кольоровість, партія), отримати у них зразки і на основі отриманих даних порівняти хто ж краще і якісніше за оптимальні гроші робить свою справу. Ми не сумніваємося, що наші стакани є переможцями номінації «золоте співвідношення ціна-якість»! Ми за невеликі гроші робимо дуже хороший стакан! І завжди раді надати для дуже вимогливих замовників щільні, якісні одноразові стакани (одношарові, двошарові, гофровані) власного виробництва.
 

 Чому Паперові стаканчики?

 • папір не виділяє хлору. Абсолютно всі компоненти, з яких складається паперовий стаканчик не завдають шкоди Вашому здоров'ю на відміну від полістиролу;
 • паперовий посуд неможливо використовувати повторно, що є гарантією, що Ви отримаєте чисту і новий посуд;
 • нешкідливість, екологічність і легкість утилізації;
 • ідеальний варіант для самореклами;
 • при бажанні паперовий стакан можна накрити кришкою і смачний напій не проллється на улюблений одяг;
 • безпека зберігання, без витрат на воду та миючі засоби;
 • безшумність використання;
 • відсутність неприємних запахів при впливі гарячої води;
 • ідеальний вибір для пікніка, для промоушн і семплинг-акцій, кейтерингу, напоїв «на винос» (концепція «Coffeе-to-go»), а також для дому та офісу!
 • наші стаканчики відмінної якості
 • стакани виконані з щільного картону. Верхній ободок щільно підкручені, що дає додаткову жорсткість стаканчику. Якість стаканів перевіряється на всіх етапах виробництва. Наші склянки проходять випробування в центрі стандартизації, метрології та сертифікації. Ми гарантуємо якість!
 • допомога дизайнера в розробці макета склянки
 • наш дизайнер допомагає в підготовці макета склянки і повністю робить всю предпечатную підготовку. Причому абсолютно безкоштовно для нашого Замовника.
 • з нами Ви економите
 • ми намагаємося мінімізувати Ваші витрати, пропонуючи різні варіанти вирішення поставлених завдань.
 • комплектуємо невеликі замовлення, які допомагають Вам не вкладати великі кошти в Ваші складські запаси.
 • ми підбираємо найбільш зручні для Вас варіанти доставки вантажу, роблячи попередні прорахунки у логістичних компаній.
 • ми виготовляємо Вашу відмінну рекламу
Друкарня офсетного друку, яка дозволяє наносити якісний друк будь-якого малюнка на поверхні паперового стакана. Багаторічний досвід друку, якісні фарби і професійний підхід до улюбленої справи дають нам можливість пишатися нашою продукцією.

 Вид друку, що використовується у виробництві паперових стаканів

Для нанесення малюнка на паперові стаканчики застосовуємо офсетний друк. Офсетний друк має ряд переваг:
 • можливість виготовлення маленьких партій;
 • відмінна якість друку;
 • відсутність додаткової плати за кліше;
 • доступна ціна;

 Термін виготовлення склянок зі своїм малюнком (логотипом)

Термін виготовлення залежить від партії і кольоровості замовляються стаканчиків. Зазвичай це близько двох тижнів з моменту затвердження макету і внесення передоплати. Чи можемо виготовити брендовані стаканчики в стислі терміни (7 днів). У роботу приймаються макети, які відповідають певним вимогам. Вони обговорюються з Замовником в кожному окремому випадку.
 

Вимоги до робочих файлів

Файли приймаються у форматі Corel Draw, Adobe Illustrator (для РС), переважно Corel Draw.
Файли не повинні містити RGB кольорів, тільки СМYK.
Шрифт повинен бути переведений в криві, або шрифт додаватися окремо.
Товщина ліній не менше 0,5 pt.
Чи не використовувати спеціальні ефекти Corel, Illustrator (лінзи, фактурні заливки, прозорість). При викривленні прямокутного макета в конус - всі ці ефекти ведуть себе не передбачувано.
Якщо використовуються Pantone Color - вказати його номер в просторі Pantone Solid uncoated.
Штрих код поміщати не менше коефіцієнта масштабування 80% і коефіцієнта висоти від 0,5-1,0 Згідно ДСТУ 3146-95. QR cod повинен бути обов'язково у векторному форматі.
Бітова графіка повинна бути в форматі TIFF, PSD (c збереженням шарів), EPS, JPEG без компресії, і мати дозвіл не нижче 300 dpi.