Виготовлення папки картонні - Лідер-М
Папка "Стандарт бумага 350 г/м2"
детальніше
Папка Глянцевая ламинация "Стандарт бумага 350 г/м2"
детальніше
Папка "Стандарт бумага 350 г/м2 + Матовая ламинация"
детальніше
Папка "Стандарт бумага Дизайнерский картон
детальніше
папки с клеевим карманом
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ПРИКЛАДИ ВИКОНАНИХ РОБІТ
Ми успішно втілили в життя понад 14 892 проектів
ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Папка картонна А4 стандартної або фігурної форми

Папка картонна А4 стандартної або фігурної форми, повнокольоровий друк з зовнішньої сторони - один зі стандартних елементів фірмового стилю компанії, поряд з візиткою, фірмовим бланком і корпоративним конвертом. Такі папки з лого використовуються на корпоративних презентаціях, для складання прес-китів, для передачі пакетів документів і так далі. Ми пропонуємо вам замовити папка картонна А4 стандартної або фігурної форми, повнокольоровий друк з зовнішньої сторони за прийнятною ціною.

За замовчуванням вказана вартість за папки з символікою і логотипом стандартного розміру і стандартного тиражу: 100 папок. Ви також можете вибрати будь-яку кількість зі списку і відразу ж побачити, як змінилася вартість.

Щоб підкреслити індивідуальність папка картонна А4 стандартної або фігурної форми, повнокольоровий друк з зовнішньої сторони і надати оптимальний вид, можна використовувати папір потрібної щільності або спеціалізовану папір. Також ви зможете підібрати дизайнерський папір.

Також для папка картонна А4 стандартної або фігурної форми, повнокольоровий друк з зовнішньої сторони доступні такі додаткові послуги, як:

  • тип паперу
  • ламінування