Офсетний друк у Львові ▷ Лідер-М
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Поліграфічні послуги у Львові - Лідер-М

Поширення інтернету, телебачення не привели до повного зникнення поліграфічної продукції. Листівки, флаєри, буклети, візитки були і залишаються невід'ємною частиною корпоративного стилю будь-якої компанії незалежно від виду діяльності та форми власності. Але все це - за умови, що належна увага приділена дизайну поліграфії.

Важливо не тільки дати споживачеві інформацію про товар або послуги компанії, але і правильно це зробити, підібрати розумне поєднання колірного рішення, формату, тексту. І робити це потрібно з урахуванням специфіки підприємства: реклама сталеливарного концерну не може будуватися на тих же принципах, що і парфумерного аромату. У першому випадку важливо підкреслити солідність і стабільність організації, по-другому - передати настрій, ноти.

При цьому важливо дотримати вимоги і особливості друкарського процесу. Дизайн поліграфії для офсетного друку буде відрізнятися від цього ж процесу, що передує цифровий друк або шовкографію. Враховуються поля, післядрукарська обробка (біговка, обрізка і т. Д); одночасне або послідовне нанесення кольорів, наявність тиснення та інших операцій.

Наявність у компанії фірмової поліграфії (фірмові бланки, візитні картки, таблички, папки, блокноти, ручки, самокопіюються бланки з власною символікою та даними компанії та інше) обов'язково звернуть на себе увагу Ваших партнерів і потенційних клієнтів. Всі ці атрибути рекламної поліграфії підкреслять статус Вашої компанії, професіоналізм співробітників і будуть нагадувати про Вас ще довгий час.

Рекламно-виробнича компанія "Лідер-М" готова запропонувати термінове виробництво всіх видів рекламної поліграфічної продукції виготовленої на власному сучасному обладнанні. Виготовлення тиражу від 1 екземпляра і до необхідної кількості. Співробітники з більш ніж 15-ти річним стажем роботи запропонують Вам різні варіанти виконання замовлення для підбору оптимального за ціною і якістю.

Підготовка та друк готового зразка виконується в терміни узгоджені з Вами. Терміновість виконання залежить від наявності у Вас готового дизайну. У разі надання макета виготовимо продукцію менш ніж за годину. Наші можливості обмежені лише Вашою фантазією! Звичайний для всіх питання - ціна, нехай Вас не турбує, вона буде прийнятна навіть для самого скромного бюджету. У своїй роботі ми використовуємо всі існуючі способи друку: цифрову, офсетний, шовкографію, сублімацію, тиснення, ризография (тиражування).

Перш ніж, запускати процес виготовлення поліграфічної продукції Вам обов'язково необхідно вирішити для себе цілий ряд питань формують фірмовий стиль компанії: логотип, колірна гамма, фірмові шрифти. Необхідно розробити макети в кольоровому і чорно-білому виконанні.
замовлення поліграфії

При наявності розробленого фірмового стилю Вам необхідно передати нам всю інформацію і наші фахівці підберуть для Вас прийнятні матеріали і способи нанесення. Для відправки замовлення досить просто описати детально все, що ви хочете бачити на тому або носії. Наша пошта: liderm@ukr.net