Друк на посуді ◁ Замовити у Львові ▷ Лідер-М
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Посуд для нанесення логотипу

Дедалі модним стає посуд з нанесенням логотипу. Пропонуємо широкий асортимент посуду для нанесення:

Термопосуд

  • термочашки з об'ємом 330, 350, 380, 400, 450, 470, 500, 540 мл, виготовлені з металу в поєднанні з пластиком, з пластику, харчового поліпропілену (пластик, який не виділяє шкідливих речовин при контакті з гарячою рідиною), нержавіючої сталі (найбільш популярні горнятка, що відзначаються особливою міцністю і тривалим терміном зберігання тепла);
  • термоси різного обсягу: 450, 500, 700, 750, 1000 і навіть 1200 мл. Рекомендований тираж при замовленні - від 10 шт.

Залежно від матеріалу, з якого виготовлений термопосуд, різняться способи нанесення. Якщо це, до прикладу, пластик, харчовий поліпропілен, то використовуємо тамподрук, виріб з нержавіючої сталі, металу - лазерне гравіювання. Термопосуд з логотипом ідеально підходить для корпоративного відпочинку на природі, в якості подарунку на конференції, виставці, семінарі.

Порцелянові набори

До складу столових наборів з порцеляни можуть входити наступні предмети:

  • чашки 
  • ложечки
  • чайник для запарювання
  • блюдечка
  • цукерничка
  • підсерветник
  • салатники
  • соусниця тощо.

Порцелянові набори виглядають дорого, розкішноВони підкреслюють статус компанії, закладу харчування. Найкраще брендувати посуд методом деколю (високотемпературне випалення у муфельних печах), який виразно відтворює рисунок у всіх його деталях, характеризується довговічністю. 

Горнятка для нанесення логотипу, фотодруку

Пропонуємо горнятка для нанесення різноманітних форм ("тюльпан", конус, євро-циліндр) та обсягів: 300, 310, 320, 330, 350, 390 мл. Можна обрати який завгодно колір. Це можуть бути чашки з ложкою, керамічні чи скляні  (матові/глянцеві) об'ємом 300, 325 мл. Рекомендований тираж під замовлення - від 10 шт. Методи, що використовуються при нанесенні логотипу, фотодруці - сублімація (під впливом високого темературного режиму фарба глибоко проникає в структуру матеріалу), деколювання.

Чашки з блюдцем

У компанії Лідер-М у Львові маєте змогу купити чашки з блюдцем керамічні, набори для чаю з цукерницею, чайником для запарювання. Пропонуємо філіжанки різних добротних брендів для еспресо (70, 75 мл), американо, лате, капучіно та інших гарячих напоїв.  Мінімальне замовлення - від 20 шт. Нанесення зображення відбувається методом деколю.

Бокали/келихи

Гарантуємо, що Ваш паб, кнайпа, бар, генделик точно стануть популярними серед відвідувачів, якщо наважитесь замовити кухоль під пиво з фірмовим логотипом. Окрім того, рекомендуємо келихи для вина, шампанського, коньяку/бренді. Логотип наноситься способом деколювання.

Стопки

Замовити стопки скляні з нанесенням можливо від 20 шт. Доступні об'єми: 60, 90, 110, 210, 300 мл. 

Тарілки

Пропонуємо керамічні тарілки з нанесенням для закладів харчування й ексклюзивні сувенірні тарілки. Зображення на виробі відбувається з допомогою сублімації або деколю.

Фляги подарункові

Розкішно виглядають фляги подарункові з брендуванням. Виготовлені з нержавіючої сталі. Рекомендовано замовляти від 10 шт. Логотип наноситься способом лазерного гравіювання, що дозволяє отримати стійке до стирання та змивання зображення, яке до того ж витримує вплив різних розчинників.

Пляшка для води/шейкер

Здоровий активний спосіб життя вже майже став мейнстрімом. Для тих, хто займається спортом, важливим етапом є вживання протягом дня великої кількості питної води. Щоб це заняття стало більш приємним, рекомендуємо замовити пляшку для води. Виготовляємо їх із пластику (тритан), боросилікатного скла. Нанесення логотипу можливе методом тамподруку чи лазерного гравіювання.

Посуд із нанесенням фірмового логотипу точно стане родзинкою Вашого закладу. Це не лише невід'ємна складова кожного дому, офісу, закладу харчування, предмет щоденного вжитку, елемент інтер'єру, а й ексклюзивний сувенір. Не зволікайте, телефонуйте, пишіть, приходьте у компанію Лідер-М у Львові та обирайте необхідний Вам посуд з брендуванням!