Виготовлення прапорців | прапорці на підставці - від Лідер-М
Прапорець настільний євроформат

Тираж: від 10 шт

Розмір: 100x200 мм

Тип нанесення: сублімація

детальніше
Прапорець настільний А6

Тираж: від 10 шт

Розмір: 105x148 мм

Тип нанесення: сублімація

детальніше
Прапорець настільний А5

Тираж: від 10 шт

Розмір: 148x210 мм

Тип нанесення: сублімація

 

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Настільні прапорці у Львові | виготовлення прапорців у Лідер-М

Прапорці - один з найпопулярніших видів рекламної поліграфічної продукції, який використовують для створення і підтримки ефективного іміджу. Прапорці з паперу та текстилю використовуються в якості роздаткового матеріалу на різних заходах: виставках, ярмарках, під час політичних акцій, виборів, і т.д. Крім того, прапорці на підставках використовуються і як елемент оформлення урочистих зустрічей, переговорів, семінарів, конференцій. Настільні прапорці з полірованої нержавіючої сталі від виробника, виготовлення прапорців, доставка по Україні.

Асортимент продукції компанії «LIDER-M» включає в себе модельний ряд настільних прапорців, виготовлених з полірованної нержавіючої сталі. Одно-, дво-, і трьох-місний флагштоки прикрасять будь-який кабінет або офіс, підкресливши при цьому презентабельність та імідж компанії. Прапорці виготовляються зі спеціальної тканини прапора з повнокольоровим друком, яка яскраво представить логотип Вашої фірми. Флагшток зроблений з шліфованої сталі з подальшим хромуванням за спеціальною технологією. На зворотну сторону підставки флагштока наклеєна оксамитова підкладка для запобігання пошкодження поверхні столу. Прапорці настільні наповнять ваш кабінетний стіл атмосферою солідності. Настільний флагшток на Вашому столі не залишиться непоміченим Вашими клієнтами і партнерами. Прапорці настільні купити Ви можете, звернувшись в компанію «LIDER-M». На нашому складі завжди достатній обсяг продукції. 

Друк прапорців для настільних флагштоків

Друк прапорців для настільних флагштоків здійснюється оперативно за Вашими макетами. Також в штаті нашого підприємства працює професійний дизайнер, який в короткі терміни підготує для Вас макет прапорця. Якісне пошиття і друк здійснюється на сучасному європейському обладнанні. У перелік послуг нашого підприємства входить розробка і виготовлення нестандартних настільних прапорних систем. Під замовлення може бути виготовлена ​​будь-яка прапорна конструкція, що відповідає європейським стандартам якості.

Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте якісний продукт і, без сумніву, залишитесь задоволені наданим сервісом.

Ми пропонуємо Вам замовити настільні прапорці за прийнятною ціною.