Автоматизована предметна фотозйомка товарів - від LIDER-M
Фотозйомка предметна взуття
детальніше
Предметна 3D фотозйомка 360 градусів

Кількість кадрів: від 36 до 72 од.

детальніше
Фотозйомка предметна ювелірних виробів
детальніше
Фотозйомка дитячого одягу
детальніше
фотозйомка косметики
детальніше
Фотозйомка для каталогу
детальніше
Фотозйомка їжі та напоїв
детальніше

Предметна фотозйомка у Львові | Фото предметів в 3D форматі

Раді повідомити Вас, що ми не тільки створюємо якісний дизайн, ми готові надати комплексне обслуговування, від процесу фотозйомки предметів до обробки та ретуші фотознімків. Підготовити та розмістити фото на вашому сайті чи інтернет-магазині. В основному фото робляться на білому фоні, товар знаходиться на передньому плані. Якщо товари рекламують моделі (одяг, наприклад) - правила ті ж самі. Ніщо не повинно відволікати покупця від захоплюючого перегляду фотографій!

Фото для каталога має продаватися товар. По суті, фото замінює роботу продавця в реальному магазині - але на відміну від останнього, в інтернеті можна помацати товар руками і знайти в ньому будь-які вади. Покупець робить свій вибір, дивлячись на фото - а значить, воно має бути ідеальним. Скажемо більше - фото для каталогу представляє товар часом навіть краще, ніж він є насправді. Щоб домогтися вау-ефекту, фотографам доводиться вдаватися до хитрощів. Наприклад, пельмені для фото каталогу або меню ресторану ліплять без м'яса - інакше воно буде некрасиво просвічувати крізь тісто. А для зйомок молока або сметани частенько використовують клей ПВА - він краще виходить на знімках. 

Наша фотостудія дохволяє в автоматичному режимі проводити фотозйомку, а сучасне обладнання дозволяє обробити фотографії за лічені хвилини. Режим 3D фотозйомки дозволить користувачу в інтернеті подиитися на предмет з усіх сторні під кутом 360 град. Фотографії створені на нашій фотостудії дозволяють збільшити конверсію сайту на 20%.  Якщо вас зацікавила наша пропозиція і Вам необхідні фото для вашого інтернет магазину чи каталогу- звертайтесь до нас.