Наклейки на автомобілі або брендування автомобілів у Львові
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Наклейки на автомобілі або брендування автомобілів у Львові - Лідер-М

Наклейки на автомобілі є прекрасною альтернативою дорогою аерографії. По порівнянні з аэрографией, виниловая пленка має цілий ряд достоїнств. Головним вигодам є можливість тимчасового нанесення на корпус. Після чого наклейки можна легко видалити, за допомогою легкого нагріву звичайним феном. При проведенні такої процедури ніяк не постраждає лакокрасочне покриття автомобіля. Захисні властивості пленки, допомагають зберегти автомобільний покрив цілком і невтримним у процесі експлуатації. Крім того, пленка захищає кузов автомобіля від впливу зовнішніх факторів, а зображення легко замінюється при пошкодженні. Ми пропонуємо:

  •      виробництво вінілових наклейок на автомобілі,
  •      виробництво наклейок на скло машин,
  •      виробництво реклами на корпус автомобіля,
  •      друк рекламних стікерів на автомобілі.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам комплексний підхід до вирішення завдань. Ми готові разом із замовником розробити дизайн наклейок, виходячи із розмірів розміщення. Власне виробництво і застосування високоякісних матеріалів гарантує високу ступінь стійкості виробів до впливу зовнішніх факторів. А ідеальна форма порізки винила забезпечує наше професійне обладнання.

Як замовити виготовлення вінілових наклейок на автомобіль

Замовити рекламну наклейку на авто у представника нашої компанії. Ми займаємося друком різноманітних форм візуалізації та малюнків на безлічі поверхонь. А печатка наклеек на авто з використанням вінілової плівки, є одним з пріоритетних напрямків діяльності нашого підприємства. Виробництво якісних наклеек на машини здійснюється з використанням однотонних сучасних плівок, які нараховують більше 50-ти різновидів. Також можливий друк на унікальних плівках з ефектом світлового накопичення та світлового відображення. Однокольорові фірмові плівки застосовуються для друку простих зображень, текстових форм та різноманітних площин. Для виробництва наклейки на кузов з повністю кольоровим малюнком, застосовується друк із роздільною здатністю 1440 dpi. Термін служби таких виробів для оздоблення корпусу автомобіля коливається від двох до п'яти років. Наші кваліфіковані співробітники завжди готові допомогти своїм клієнтам підготувати правильний ескіз майбутнього проекту.

Ціна виготовлення реклами для транспорту

Форми наклейок на автомобіль можуть бути будь-якої форми і розміру. У вартість замовлення з виробництва наклейок на автомобіль, входить попередня підготовка дизайнерського макета, в разі відсутності такого у Вас. Після цього, наші фахівці приступають до друку на вініловій плівці і вирізки необхідних фрагментів. Щоб розрахувати повну вартість друку проекту, нашим майстрам необхідно обробити ескіз малюнка і визначитися з якістю і обсягом друку.