Розпис стін на стінах аерографія та летерінг у Львові
Розпис стін рівень складності #1
від 800грнза 1 м2
детальніше
Розпис стін рівень складності #2
від 1200грнза 1 м2
детальніше
Розпис стін фарбами рівень #3
від 2000грнза 1 м2
детальніше
Графіті до 10 м2
детальніше
Графіті від 10 м2
детальніше
Леттерінг- розпис крейдою дошок, стін
від 300грнза 1 м2
детальніше
Художнє оформлення стін
від 2500грнза 1 од.
детальніше
ПРИКЛАДИ ВИКОНАНИХ РОБІТ
Ми успішно виконали вже 20840 проектів

Розпис в офісах, ресторанах, спортзалах, автомайстерень, графіті на фасаді будівлі

За допомогою настінного живопису ви можете візуально збільшити або зменшити площу кімнати, коридору. За допомогою розпису можна приховати навіть помилки, допущені при будівництві вашого будинку, офісу, залу. Так подаруйте ж своїй улюбленій квартирі безмежний політ фантазії і одягніть її в кращі наряди.

Скільки вартує розпис на стінах?

 • Вартість розробки ескізу - 1200 грн для однієї-двох стін.
 • Виїзд художника для консультації - БЕЗКОШТОВНО! (Якщо це необхідно)
 • Мінімальне замовлення - 3000 грн
 • При метражі розпису більше 10 кв.м - знижка 10%, якщо метраж більше 20 кв.м - знижка 20%.
 • Розпис стелі + 30% до вартості розпису.
 • Якщо об'єкт орієнтований розпису за Львовом йде націнка + 15% на розпис у зв'язку з транспортними витратами і витратами на доставку.
 • На кожну розпис даємо гарантію від 1 рік!
   

Процес узгодження і розробки ескізів, договір. Якщо Ви визначилися, що хочете розпис:

1. Заявка. Залишіть заявку будь-яким зручним способом: через сайт, поштою, зателефонувати по телефону: ✔️ 097-662-81-26

2. Узгодження: для початку роботи нам потрібна фотографія стіни під розпис, розміри-ширина + висота, так як всі ескізи ми робимо в потрібних пропорціях. І інформація, що хотілося б бачити на стіні. А якщо у вас є бажання розписати / декорувати стіну, (у вітальні, дитячій або офісі або спортивної студії або будь-якому іншому просторі) але немає ідей - ми запропонуємо варіанти дизайну стін під ваш інтер'єр. Якщо завдання складне і немає можливості зробити фото - ми приїжджаємо і робимо заміри. Це безкоштовно.

3. Розпис: ми визначилися з бажаною стилістикою декорування стіни. Порахували метраж і вартість робіт. Далі розробляємо ескіз на розпис стіни. Коли ескіз затверджений, ми підписуємо договір на художні роботи та приїжджаємо на виконання. По завершенні ми здаємо роботу замовнику.

 

Види художнього оформлення стін

В залежності від техніки виконання виділяють наступні вили декоративного оформлення стін:

 • Розпис фарбами, завдяки якому можна не лише прикрасити оселю, а і приховати дефекти стіни.
 • Оформлення фресками. При розписі фресками в приміщенні не утворюється пил та бруд. Оформлення можна виконувати, коли вже завершені ремонтні роботи.
 • Створення графіті. Сучасна техніка нанесення зображення, яка використовується для зовнішнього та внутрішнього оформлення стін.
 • Аерографія. Досить дорогий вид художнього оформлення, використовується переважно для комерційних приміщень.
 • Малювання картин на стінах. Ви можете замовити відтворення будь-якого зображення.

Матеріали, які ми використовуємо для нанесення на стіни

Для нанесення малюнку переважно використовують фарби з олії, акрилу, темпери. Найбільш популярні та доступні акрилові фарби, проте фарби з олії та темпери більш стійкі та яскраві. Вибір художнього оформлення стін залежить від ваших побажань та фінансових можливостей. Ми готові реалізувати будь-який дизайн-проект з декоративного оформлення та перетворити вашу стіну на цікаве художнє полотно. Наші художники та дизайнери виконають розпис на найвищому рівні з використанням сучасних та якісних матеріалів. 

Художньо оформлені стіни створюють яскравий неповторний інтер’єр для кафе, ресторанів, офісів, дитячих садків, салонів краси та інших комерційних установ. Власники будинків та квартир, які бажають створити унікальний інтер’єр, також досить часто замовляють декорlashtuvативне оформлення стін. Сьогодні звичайні шпалери та однотонне фарбування стін вже нікого не здивують. Якщо ви хочете виділити своє приміщення та зробити з нього справжній витвір мистецтва, звертайтесь до нас. Наші фахівці розроблять та виконають художнє оформлення будь-якої складності та максимально врахують ваші смаки та побажання.

Можливо я вам в цьому допоможу! Я пропоную послуги художника який створить в вашій оселі індивідуальність і змінить вашу буденність. Це можуть бути різні зображення, лише б вони відповідали статусу приміщення і загальній концепції декору. Розпис стін підходить практично для будь-якого приміщення: кабінету, спальні, дитячої, вітальні, холу, кухні, ванни, басейну, магазину, офісу, клубу, ресторану, кафе і т.д.

Весь розпис ручної роботи, без наклейок, аерографа і т.д. Кожний малюнок підбирається індивідуально.