Серветки з логотипом у Львові
Cерветки паперові кольорові
детальніше
Серветка паперова біла
детальніше
Серветка волога

Мінімальний тираж 5000 шт

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Серветки з логотипом у Львові

Друзі, брендовані серветки можна побачити практично в будь-якому ресторані, готелі. На них розміщений логотип Вашої компанії, інформація про  заклад, слоган. Серветки з логотипом здатні збільшити лояльність Вашої цільової аудиторії. Паперові серветки з задрукованим зображенням (логотипом) - це один з видів реклами в сучасній готельно-ресторанній індустрії.

Дослідження маркетологів показує, що серветка з паперу, задрукована рекламним текстом, підвищує імідж закладу, збільшує впізнаваність бренду у клієнтів. Замовляють не тільки друк логотипу, але й зображення акцій та слоганів в кафе, ресторани, готелі, служби доставки їжі, заклади швидкого харчування. Серветки, замовлені в нашій компанії, здатні стати Вашою візиткою, підвищити рівень закладу та естетичний вигляд сервірування на столі. Дають можливість повідомити відвідувачам про спеціальні пропозиції та акції, що проводяться.

Виготовлення серветок з логотипом методом флексодруку

Виготовлення паперових серветок з логотипом проводиться на промисловому обладнанні за допомогою флексографії. При цьому використовуємо цілісний матеріал в рулоні. При друці серветок існує мінімальний тираж, який доступний під замовлення. Готові вироби можуть задруковуватись в один- , два- , рідше - три кольори. Розмір серветки 33х33см, двохшарові, складаємо в 1/4, або 1/8. Колір основи серветки по замовчуванню - білий.

Увага, при вартості друку окремо розраховується по готовому макету виготовлення флексоформи за кожен колір відбитку. Флексоформи виготовляються на полімерних матеріалах вистачає на 125-150 тисяч відбитків.

Серветки малими тиражами у Львові

Компанія Лідер-М може  запропонувати Вам виготовити серветки малими тиражами у Львові (від 1000 шт.) за допомогою шовкотрафаретного друку. Наносимо друк в одну та дві фарби. Серветки з фірмовою сімволікою Ви зможете замовити таких форматів:

  • 15х15 см
  • 24х24 см
  • 30х30 см
  • 33х33 см
  • 40х40 см

За кількістю шарів поділяються на одношарові, двошарові, тришарові серветки. Тип складання готових серветок: 1/4 (в квадрат); 1/8 (в прямокутник).

Серветки - це вид сувенірної продукції, широко застосовуваний в побуті. Серветки з логотипом компанії створюють цілісний імідж вашого закладу. Серветки з логотипом застосовуються в закладах громадського харчування, готелях, ресторанах, фітнес клубах, продаються в супермаркетах. Серветки стали невід'ємним атрибутом майже у всіх офісах, закладах і вдома.

Виготовлення серветок з логотипом у Львові складається з двох процесів - виробництва серветок і друку на серветках логотипу. Для виготовлення серветок використовується 100% целюлоза. Серветки з логотипом виготовляються з целюлози преміум класу і можуть бути в один, два і три шари.

Розмір їх в розгорнутому вигляді зазвичай 33 х 33 см, бувають серветки 24 х 24 см, але їх виробляють рідше і терміни їх виготовлення вище, ніж у стандартних. Складаються вони двома способами: квадратом в 4 рази або прямокутником в 8 разів.