Серветки з логотипом у Львові
Cерветки паперові кольорові
детальніше
Серветка паперова біла
детальніше
Серветка волога

Мінімальний тираж 5000 шт

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Серветки з логотипом у Львові

Друзі, брендувані серветки можна побачити практично в будь-якому ресторані, готелі, так як розміщений логотип вашої компанії, інформація про  заклад, слоган здатна збільшити лояльність вашої цільової аудиторії. Паперові серветки з задрукованим зображенням (логотипом) - це один з видів реклами в сучасній готельно-ресторанній індустрії.

Дослідження маркетологів показує, що серветки з паперу задрукована рекламним текстом підвищує імідж закладу, збільшує впізнаваність бренду у клієнтів. Замовляють не тільки друк логотипу, але й зображення акційта слоганів в кафе, ресторани, готелі, служби доставки їжі, заклади швидкого харчування. Серветки замовлені в нашій компанії здатні стати вашою візиткою, підвищити рівень закладу та естетичний вигляд сервіровки на столі, дають можливість повідомити відвідувачам, про спеціальні пропозиції та акції, що проводяться.

Виготовлення серветок з логотип за допомогою флексодруку

Виготовлення паперових серветок з логотипом проводиться на промисловому обладнанні за допомогою флексографії. При цьому використовуємо цілісний матеріал в рулоні. При друкці серветок існує мінімальний тираж, який доступний до замовлення. Готові вироби можуть задруковуватись в один- , два- , рідше - три кольори. Розмір серветки 33х33см, двохшарові, складаємо в 1/4, або 1/8. Колір основи серветки по замовчуванню - білий.

Увага, у вартість друку окремо розраховується по готовому макету - виготовлення флексоформи за кожен колір відбитку. Флексоформи виготовляються на полімерних матеріалах вистачає на 125-150 тисяч відбитків.

Серветки малими тиражами у Львові

Ми можемо запропонувати вам виготовити серветки малими тиражем від 1000 шт за допомогою шовкотрафаретного друку. Наносимо друк в одну та дві фарби. Серветки з фірмовою сімволікою Ви зможете замовити таких форматів:

  • 15х15 см
  • 24х24 см
  • 30х30 см
  • 33х33 см
  • 40х40 см

По кількість шарів  діляться як одношарові, двошарові, тришарові серветки. Тип складання готових серветок: 1/4 (в квадрат); 1/8 (в прямокутник)