Широкоформатний друк ◁ Замовити у Львові ▷ Лідер-М
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Широкоформатний друк у Львові - Лідер-М

Широкоформатний друк є на даний момент найпопулярнішим способом отримання барвистих і чітких зображень великого формату. Важко знайти більш універсальний спосіб виготовлення не тільки яскравою і ефектною, але ще і дуже ефективної реклами. Не так давно, зовнішня реклама не була настільки ефективним рекламоносієм, так як термін її служби не був настільки довгий, як зараз. Однак друковані технології постійно розвиваються, в тому числі і технології широкоформатного друку. В даний час, завдяки сучасним технологіям, а також новим матеріалам, можливий випуск яскравою і ефектною зовнішньої реклами, здатної служити довго і приносити користь.

Ефективність широкоформатного друку

Ефективність використання виробів із широкоформатного друку в тому, що щодня її бачать тисячі людей. Важливою перевагою технології є її універсальність. Широкоформатний продукція - це банери, перетяжки, стенди, афіші, постери, плакати та інші вироби зовнішньої реклами. Крім того, це ще й інтер'єрний друк - великогабаритні плакати і постери, шпалери і т.д.

Друк афіш та плакатів

Що може бути більш необхідним і ефективним, якщо потрібно оформити виставковий стенд, вітрину магазина або оповістити широку аудиторію про який-небудь підготовлюваний заході, ніж афіші, плакати та постери? Формат плакатів залежить від їх призначення. Якщо планується використовувати плакати для зовнішньої реклами, як правило, замовляють плакати і постери великих форматів А0. Плакати менших форматів - А2 або А3 використовуються і в інтер'єрної рекламі. Афіші, як правило, мають великий формат, і застосовуються в зовнішній рекламі.

Друк на транспортній плівці

Даний вид друку ще не став настільки звичним, як друк афіш, плакатів і банерів. Однак поліграфія йде вперед і поступово друк на транспортній плівці знаходить своїх клієнтів. Широкоформатний друк на плівці не тільки дуже зручна в подальшому застосуванні, але і дозволяє втілити будь-які дизайнерські ідеі.Часто транспортні засоби оформляють за допомогою аерографії. У той час як друк на плівці не тільки надійніше, але і вигідніше. Для захисту широкоформатних виробів, призначених для наклейки на транспорт, застосовують спеціальні плівки, які захищають ці вироби від пилу і бруду, а також роблять їх більш стійкими і до несприятливих умов зовнішнього середовища. Друкарня Лідер-М виготовляє великогабаритні зображення, створені способом широкоформатного друку, знаходять застосування в оформленні торгових точок, в різних рекламних кампаніях в поєднанні з іншими методами реклами, при оформленні презентацій, семінарів, виставок, святкових заходів. Універсальність широкоформатного друку зробила її однією з найбільш популярних сфер поліграфії.

Переваги та переваги широкоформатного друку

1. Універсальность. Яскрава і ефектна зовнішня реклама - чудовий спосіб донести інформацію до найширших мас населення. Інтер'єрна реклама - календарі, плакати та постери також є ефективними рекламоносителями, що підтримують імідж Вашої компанії і сприяють зростанню її популярності.

2. Широкоформатний друк можна застосовувати абсолютно для будь-якої сфери діяльності. Яскраві і ефектні розтяжки і банери, стенди з широкоформатними плакатами принесуть користь для реклами абсолютно будь-який сфери діяльності.

3. Економічность. Великою перевагою широкоформатного друку є її низька собівартість, сто відповідно відбивається і на вартості готової продукції.

4. Довгий термін служби без втрати якісного зовнішнього вигляду, досяжний завдяки сучасним технологіям і матеріалам. Це значення має особливо важливу роль, враховуючи невисокі ціни на продукцію. Для рулонного друку використовують найрізноманітніші матеріали. Вибір матеріалу визначається призначенням і сферою застосування продукції, що виготовляється рекламної продукції.

Матеріали для широкоформатного друку

1. Папір. Широкоформатний друк на папері найбільш поширена і популярна. І це зрозуміло, тому що надрукована на папері поліграфічна продукція найбільш універсальна. Поліграфічна продукція, надрукована на папері, може використовуватися і в інтер'єрної друку, і в зовнішній рекламі. Паперова продукція - це плакати, постери, афіші, фотошпалери, а також календарі, які можуть бути чудовим подарунком.

Виконані методом широкоформатного рулонного друку великоформатні плакати і постери вкрай необхідні при проведенні всіляких акцій, презентацій, святкових заходів, виставок і т.д. Для стійкості до несприятливих впливів, паперові рекламоносії потрібно ламінувати, обов'язково використовувати якісний папір і спеціальні барвники. Завдяки цьому можливо продовжити термін служби даної рекламної продукції без значної втрати якості.

Наша компанія пропонує Вам якісно і оперативно виконати замовлення виготовлення широкоформатної продукції на папері. Використання сучасного обладнання, якісні матеріали та оригінальний дизайн дозволяють створювати нам вироби поліграфії, здатні задовольнити побажання навіть самого вимогливого клієнта.

2. Банерна тканина. Банер використовуються для зовнішньої реклами. Тому для виготовлення банерів використовується спеціально розроблена банерна тентова тканина, що володіє високою міцністю. Сучасні комп'ютерні технології дозволяють наносити на банерну тканину текст або зображення будь-якого розміру.

Для друку на банерах розроблені спеціальні сольвентні фарби, завдяки використанню, яких зображення, або текст на банері виходять чіткими і яскравими. При друці банерів способом широкоформатного струйного друку наше рекламне агенство використовує плотери тм FLORA.

3. Широкоформатний друк на самоклеючій плівці. Плівки - чудовий матеріал - практічний, зручний у використанні і багатофункціональний, що забезпечує надзвичайно широку сферу застосування рекламних матеріалів: це реклама на транспорті, яскраві наклейки, а також маркування продукції. За допомогою друку на плівці можна оформляти виставки і презентації. Крім того, самоклеящуюся плівку можна застосовувати для захисту паперової продукції, виконаної методом широкоформатного друку. Паперові плакати і постери, покриті подібної плівкою, можуть використовуватися в якості зовнішньої реклами. Зовнішня реклама, заламіноване подібним чином, має не тільки більш тривалий термін служби, вона стає ще більш яскравою, помітною і привабливою. Друк на плівці дозволяє оперативно друкувати яскраві і чіткі зображення високої якості, що робить цей метод друку дуже популярним