Виготовлення скотчу з логотипом ◁ Замовити у Львові ▷ Лідер-М
скотч розпродаж
детальніше
скотч шириною 24 мм
детальніше
скотч 48 мм ширина
детальніше
скотч шириною 72мм
детальніше
скотч Акція 48х66
детальніше
скотч Акція 24мм х66 м
детальніше
скотч кольоровий 48х35 м
детальніше
бренд скотч
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Скотч з лого

За твердженням Вікіпедії, скотч - плівкова стрічка з клейовим покриттям, що застосовується в побуті та на виробництві; технологічно використовує явище адгезії. Скотч - це жаргонна назва клейкої стрічки, яка активно закріпилася в розмовному мовленні населення. В українській мові натрапляємо й на інші цікаві відповідники на позначення цієї речі, як-от: липок, липучка, налипач, липень, липач, беручка.  

Застосування 

Це клейка стрічка з інформацією, що робить упаковку впізнаваною, захищеною і більш інформативною. Компанія Лідер-М у Львові пропонує Вам якісний скотч з логотипом. Можливе нанесення будь-якої інформації, необхідної клієнту. Подібна клейка стрічка також є чудовим захистом від підробок і недобросовісних конкурентів, служить для захисного або декоративного покриття предметів. Брендування скотчу робить його яскравим і потужним рекламоносієм. Замовляють скотч для склеювання крафтових коробок, він забезпечує надійність при постачанні ваших продуктів до клієнта, додаткову міцність, виділяє  товар з-поміж інших на складі. Широко використовується для логістичних потреб. Скотч з логотипом надає пакуванню презентабельного зовнішнього вигляду та надійно захищає його від різноманітних пошкоджень. 

Як замовити клейку стрічку з логотипом

Якщо пакуванню для Ваших товарів бракує яскравої родзинки, виразного акценту - телефонуйте просто зараз до наших клієнт-менеджерів або залишайте запит на сайті і отримаєте не лише корисну річ для щоденного використання, але й активну рекламу Вашого бренду. Маєте можливість замовити скотч з логотипом різної ширини (24мм, 48мм, 72мм) і в різній кольоровій гамі. Для нанесення логотипу потрібно виготовити кліше. Нанесемо будь-яке зображення, реалізуємо всі побажання замовника, втілимо найскладніші дизайнерські рішення.