Сольвентний та екосольвентний друк у Львові - Лідер-М
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Сольвентний та екосольвентний друк у Львові

Сольвентний друк - це стійкий спосіб нанесення зображення на поверхню матеріалу способом розчинення верхнього шару чорнилом. Найчастіше друк сольвентними чорнилом використовується при виготовленні банерів, плакатів, наклейок на рекламні щити великого формату. Такий рекламний носій прослужить дуже довго, оскільки фарба не змиється під дощем, чи не вицвіте на сонці, не пересохне. Фактично, сольвентний друк зробить зображення частиною носія. Така технологія - відмінне рішення для зовнішньої реклами, інтер'єрних робіт і декору. Гарантований термін служби виробів, виконаних методом сольвентной друку - 3 роки. І це за умови суворої зими і рясних дощів. Насправді картинка може триматися навіть 5 років і більше.

Друк сольвентними фарбами дає можливість домогтися високої якості зображення, роблячи його чітким. Картинка буде відмінно виглядати як поблизу, так і здалеку. Для друку підійдуть будь-які матеріали: самоклеюча плівка, банерна або флаговая тканину, будівельна сітка, бекліті, папір для сольвентной друку і т.д. Готове зображення на плівці можна переносити на метал, скло, пластик, дерево. Що стосується банерній тканині, то вона використовується на бігбордах, брандмауерах. Беклайти - це новинки в сфері рекламного бізнесу, що представляють собою строкаті вивіски. Таким чином, основне застосування друку сольвенту - виготовлення рекламної продукції зовнішнього використання. Це можуть бути також і сіті-лайти, перетяжки, арки, дахові установки, реклама на транспорті і оформлення вітрин. Потенційний покупець завжди зверне увагу на чітку, яскраву картинку.

Переваги сольвентной друку

Плюси сольвентной друку:

  • висока якість і зорова сприйнятливість;
  • доступна ціна;
  • сольвентні чорнило стійкі до сонячних променів;
  • не змиваються; не тріскається і не обсипається; проникає глибоко в текстуру матеріалу;
  • підходить для будь-яких видів рекламної друку.

Технологія сольвентной друку

Технологія сольвентной друку на початковому етапі нічим не відрізняється від струменевого. Краплі барвника отримують таким же способом. Ну а ось нанесення зображення на увазі розчинення структури поверхні матеріалу і проникнення всередину. Після цього слід просушка до повного випаровування запаху. Обов'язковою є закріплення результату. Матеріал, на який наноситься малюнок, повинен мати шар ПВХ або іншу легкорозчинну поверхню, інакше речовина не зможе увійти в реакцію. Зображення не вимагає ламінування, завдяки чому знижується собівартість друку. Обладнання, що застосовується - широкоформатний струменевий принтер. Він повинен відрізнятися можливістю настройки друкуючої головки і мати хороший протягивающий механізм. Це дає можливість підвищити точність і якість зображення. На зображенні НЕ БУДЕ смуг і розмитих ліній. У рідкісних випадках для широкоформатного сольвентного друку використовуються принтери з безперервною подачею чорнила.

Переваги сольвентной друку високу якість і зорова сприйнятливість; доступна ціна; стійкість до сонячних променів; не змиваються; не тріскається і не обсипається; проникає глибоко в текстуру матеріалу; підходить для будь-яких видів рекламної друку. Особливості сольвентной друку Самі сольвенти представляють собою суміш ароматичних вуглеводнів, що характеризуються малим вмістом нафтенов, з парафинами і неграничними циклічними вуглеводнями, які додаються до чорнила для зниження в'язкості. Сольвент розчиняє пігмент в чорнилі, в результаті чого з'являється можливість перенести більший обсяг барвника. Крім цього регулюється процес висихання, а стійкість фарби підвищується. На жаль, сольвенти не є безпечними речовинами. Але можна захиститися від впливу, якщо дотримуватися запобіжних заходів в процесі друку. Приміщення обов'язково обладнати потужною витяжкою. Все випаровування в процесі висихання фарби повинні зникати, а майстру краще працювати в респіраторі. Тому краще відразу купувати якісне обладнання або звертатися за допомогою до фахівців.