Виготовлення реекламної стелли (пілона)
Стелла до 2м
детальніше
стелла 4м
детальніше
стелла 6 м
детальніше
стелла для АЗС
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ПРИКЛАДИ ВИКОНАНИХ РОБІТ
Ми успішно виконали вже 20840 проектів
ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Виготовлення реекламної стелли (пілона)

      Рекламна стела (пілон) – це стильно, це привабливо, вона створює імідж підприємству. Її помітно здалеку, вона не дасть проїхати мимо. Встановлена біля дороги стелла проінформує і зацікавить можливого клієнта ще до того як він до вас доїде. З її допомогою ви легко донесете потрібну вам інформацію до майбутніх клієнтів. Стелла - це велика розташована окремо рекламна конструкція. Вона може виступати як рекламний об'єкт, і як покажчик напрямку руху до представництва рекламодавця, а також може стати незамінним атрибутом оформлення території, що належить компанії. Виготовлення стел обійдеться замовнику дуже дорого за рахунок великої кількості матеріалів та освітлювальний елементів, але віддача цілком і повністю виправдає себе.
Перевага стели полягає, насамперед, у великих розмірах, що дозволяє створювати гарну видимість навіть на істотній відстані. Її можна створити у різному дизайні, кольорі і фактурі. Ще однією відмінною особливістю цієї конструкції є обов'язкова наявність підсвічування, по всій площі або на основній частині. Якщо стела не просто прямокутна, а, наприклад, складається з основи і головної частини зверху, можна виконати освітлення тільки цієї частини. Тоді у темряві буде створюватися враження, що освітлювальний елемент подвішено у повітрі.

 

Види стелл (пілонів)

Стелли (пілони) мають великий спектр застосування:

  • Стелли при в’їзді в населений пункт. На них розміщують інформацію про сам населеному пункті (назва, герб, схема проїзду і т.д.);
  • Стелли для автосалонів з зображення логотипу фірми;
  • Стелли при в’їзді на автозаправку – ціна на паливо, машинне масло або інші надаються послуги;
  • Стелли для придорожніх ресторанів і розважальних центрів;
  • Стелли для бізнес-центрів, готелів.


      Залежно вашого виду діяльності (чи працюєте ви в нічний час) стелла (пілон) може бути світловий і не світлової. Для її підсвічування найчастіше використовуються світлодіоди. Виготовляється стелл (пілон) за допомогою каркаса з профільної труби, акрилу, світлорозсіювального пластика, різних накладних елементів.

      Дизайн стелл (пілонів) розробляється індивідуально для кожного замовника, при цьому враховується особливості закладу, місце розташування і, звичайно ж, побажання самого замовника.