Сувенірна продукція з логотипом ▷ Виготовлення сувенірної продукції у Львові
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ПРИКЛАДИ ВИКОНАНИХ РОБІТ
Ми успішно виконали вже 20840 проектів

Сувенірна продукція під замовлення по каталогах - Лідер-М

 

 

 

Наша компанія «Лідер-М» пропонує створення унікальних рекламних сувенірів із нанесенням логотипу для приватних осіб, громадських організацій та комерційних підприємств будь-якого типу. Кожен бізнесмен перебуває в постійному пошуку способу, як збільшити продажі власного бренду, залучити максимум нових покупців і зберегти наявну клієнтську базу. Якісне стійке нанесення логотипу - це найголовніше у виробництві, адже якщо зображення виглядає неохайно і швидко стирається з поверхні, то і сама компанія мислиться володарем вироби як несолідна, сумнівна і не вельми приваблива для співпраці.

Те ж саме можна сказати про якість самої продукції: якщо ручка з символікою не пише, то така реклама зробить протилежне бажаному враження, і тому не скупіться на якісні сувеніри, які ми із задоволенням прикрасимо високоякісним нанесенням логотипу. Існує безліч способів нанесення на промо-сувеніри, серед яких методи тамподрук, шовкографія, деколювання, сублімація, лазерне гравіювання, термотрансфер, машинна вишивки і тиснення. Всі ці роботи доступні для замовлення клієнтам «Лідер-М».

Сувенірна продукція з нанесенням логотипу для просування бізнесу

Якісна, ексклюзивна сувенірна продукція з логотипом компанії на замовлення - це саме те, що потрібно на сучасному високо конкурентному ринку для розкрутки початківців фірм і підтримки бренду великих виробників. У своєму асортименті ми передбачили різні види рекламної сувенірної продукції: до державних і професійних свят, престижних заходів, для представників різного виду бізнесу, для клієнтів, партнерів, співробітників. У каталозі з готовою продукцією є товари різних категорій: промо "сувенірка" - для участі у виставках, проведення презентацій, конференцій, форумів; бізнес - для партнерів, колег і підлеглих; VIP сувеніри - для важливих клієнтів, налагодження ділових зв'язків і виділення заслуг.

Чому ми впевнені в своїй рекламній продукції?

Для просування будь-якого бренду або лого у Львові потрібно рекламно-сувенірна продукція, яка б представляла компанію в кращому вигляді. Каталог сувенірної продукції що є на сайті включає більше сотні різноманітних товарів, починаючи з банальних і максимально дешевих значків і блокнотик і закінчуючи елітними годинниками, різноманітної одягом і аксесуарами для відпочинку. Наша друкарня має більше 10 років стажу в сфері підготовки промо-продукції - ми допоможемо вибрати вам саме ті варіанти, які найбільше вам підійдуть.

Корпоративні подарунки з логотипом допоможуть:

  • збільшити лояльність клієнтів - дрібні рекламеі сувеніри завжди добре сприймаються людьми і викликають відчуття унікальності кожного покупця;
  • можливим партнерам усвідомити, що дана компанія є хорошим варіантом для інвестування, так як її розкруткою вже займаються;
  • за рахунок індивідуального дизайну промо-продукції запам'ятати бренд і збільшити кінцеві продажу товарів.

Постачання рекламної сувенірної продукції у Львові

Нашими послугами у Львові користуються роздрібні мережі, індивідуальні підприємці, підприємства виробничого циклу, а також організатори всіляких конференцій, виставок і ярмарків. Можливість придбати невеликий тираж рекламних виробів привертає до лав наших покупців приватних замовників, що бажають зробити будь-яку подію пам'ятним для всіх гостей.

Ми використовуємо для своєї сувенирки високоефективний дизайн заготовок і матеріалів, нетоксичні фарби і привабливу супутню обробку. Купуючи вироби з лого в компанії «Лідер-М», ви можете бути впевнені в оптимальному співвідношенні вартості і якості продукції, що замовляється промо-продукції.