Друк на тарілках ◁ Замовити у Львові ▷ Лідер-М
Тарілка 8820100601

Тираж: від 20 шт

Розмір: d-200 мм

Матеріал: кераміка

 

детальніше
Тарілка 51KT02C0101

Тираж: від 20 шт

Розмір: d-120 мм

Матеріал: кераміка

детальніше
Тарілка 4320001

Тираж: від 20 шт

Розмір: d-200 мм

Матеріал: кераміка

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Друк зображень на тарілках

Мабуть, ви помічаєте, як багато людей колекціонують тарілки з зображеннями міст де вони відпочивали. Тарілки з принтом розміщують за звичай на стіні в  кабінеті чи кухні, або в коридорі. Також ми продаємо спеціальні підставки (дерев'яні та пластикові) для тарілок щоби ви змогли розмістити їх на столі чи поличці. Наша компанія Лідер-М здійснюємо друк на кружках на замовлення у Львові.

Види тарілок для нанесення:

  • тарелки для пасти
  • тарілки для піци
  • тарілки для десертів

Тарілки також бувають: плоскі, круглі, квадратні, прямокутна, глибока, з заглибленням, з бортом, тощо.

Друк фото на тарілках для подарунку

Ознайомтеся з величезним вибором фото подарунків на будь-який смак на нашому сайті. Ви будете приємно здивовані нашим асортиментом і нашими можливостями. Замовити друк на тарілках будь-якого діаметру з нашого каталогу, фотодрук на чашках, фото на горнятках зовсім не важко. Можна просто зателефонувати, а можна заповнити форму заявки на нашому сайті.

Професійний друк на тарілках від 10 шт, зробіть  відмінний подарунок батькам, дружині, замовте друк на тарілках в нашій компанії! Поєднуємо приємне з корисним! Коли ми обдумуємо подарунки, нам хочеться, щоб наш подарунок був приємним, і приносив своєму новому власнику користь.

Тарілки для сублімації у Львові

З тих пір, як люди винайшли сублімаційний друк на тарілках - фото подарунки стали поза конкуренцією. Мало того, що вони красиві, яскраві - в них вкладена частинка вашої душі, що ми особливо цінуємо в подарунках. А про практичну користь всіх цих предметів ніхто не буде сперечатися. Подаруйте своїй коханій дівчині фото-тарілку з вашою спільною фотографією.

Різноманітність діаметрів тарілок, кольорів і розмірів тарілок з фотографією робить вибір фото подарунка величезним. Тарілка з фотографією - універсальний подарунок, її можна подарувати коханій людині, і другу, і колезі, і начальнику. Чи не так?!

Фотографія на тарілці може бути забавною, романтичною, з натяком або зухвалою. Можна додати на кружку веселий текст або дотепне висловлювання. Навіть найпохмуріші особистості мимоволі посміхнуться, отримавши в подарунок чудову тарілку з дотепним побажанням. Все залежить від вашого вибору, а так само через лист, яким ви хочете передати в цій тарілці з фото. Вибирайте різну форму тарілок, зробіть ваш фото подарунок індивідуальними за допомогою фотографії і побажання на тарілці.