Вивіски на панелі кронштейн, консольна вивіска - Лідер-М
Тип А1 -1240 х 950 мм

Розмір: 1240 х 950 мм

детальніше
Тип А2- 1240 х 1450 мм

Розмір: 1240 х 1450 мм

детальніше
Тип Б1 - 1550 х 1000 мм

Розмір: 1550 х 1000 мм

детальніше
Тип Б2 -1550 х 1550 мм

Розмір: 1550 х 1550 мм

детальніше
Металевий вказівник 30х50,40х80

Розмір: 30х50,40х80

детальніше
Вертикальна вивіска 100х67

Розмір: 100х67 см

детальніше
ПРИКЛАДИ ВИКОНАНИХ РОБІТ
Ми успішно виконали вже 20840 проектів
ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Касетони або навігаційні покажчики

Всі рекламні конструкціїта об'єкти, інформація про, які міститься на навігаційних покажчиках -  це каси в залізничних вокзалах, вулиці, площі, органи влади, об'єкти загальноміського значення, громадські та комерційні організації - є елементами інфраструктури міста, не порушують міське середовища, не перешкоджають руху пішохідам. Касетони формують єдину систему орієнтування для потоку людей чи водіїв.
Інформація на касетонах може містити логотипи, стрілки, перекладиназв вулиць. Навігаційні покажчики можуть розміщуватися стовпах міського освітлення та окремих опорах. Для установки на щогли міського освітлення застосовуються універсальні тримачі з алюмінієвих сплавів чи хомути.

Навігаційні покажчики розміщуються на опорах міського освітлення чи інших опорах
Для формування зображення на покажчиках застосовується мономерний пластифікований вініл, товщиною 75 мкм, який наноситься на модулі методом аплікації, що дозволяє зберігати якісне контрастне зображення протягом тривалого часу експлуатації. Ми виготовляємо конструкції касетонів двох варіантів по габаритах: двосторонні і односторонні. Кожен з варіантів має 4-ри формати по габаритах.

 

Кронштейни

Кронштейни - це рекламні конструкціі із боковим кріпленням до основи стіни або фасаду, рідше до стелі. Їх рекламне поле конструкції орієнтоване перпендикулярно потоку транспорту і пішоходів, таким чином її видно практично під будь-яким кутом від дороги і пішоходної зони.
Варіацій на тему «панель-кронштейн» безліч. Це можуть бути світлові короби, дерев'яні таблички або металеві конструкції.
У вигляді лайтбоксу кронштейни можуть бути виготовлені із комбінації металлокаркасних основ і різних синтетичних матеріалів: акрил, вініл, просвітний полістирол, стільниковий полікарбонат і банерна тканина. Технологія виготовлення кронштейнів та ж, що і у лайтбоксів, єдина особливість їх полягає у бічному кріпленні на торчакові металеві профілі. Підсвічування за аналогією до лайтбоксу може бути представлено ​​лампами денного світла, неоном або діодами.
Як показує наш багаторічний досвід, використання кронштейнів дуже ефективно, особливо у великих містах. Часто вони використовуються як покажчики. Найбільш ефективним є застосування панель - кронштейнів світловий конфігурації. Для реклами аптек в якості кронштейнів ставлять світлодіодний хрест. Вони забезпечені спеціальною системою управління, що дозволяє створити світлодинаміка для максимального залучення уваги людей.

Іноді кронштейни доповнюють основні фасадні рекламні вивіски або фасадне брендування і служать для створення краще оглядовості фасаду і тим самим залучення людей. У технічному плані кронштейн є складною конструктивної завданням для інженера- рекламщика. Оскільки кронштейн кріпиться до опори перпендикулярно лише однією стороною, необхідно розраховувати розмір і вага конструкції, а також систему її кріплень так, щоб вона ефективно протистояла навантаженні вітру і не прогиналася від тяжкості власної ваги. Для надійності системи кріплення ми використовуємо анкерні болти діаметром 15 мм і довжиною 12-30 см. Як матеріал каркаса використовується алюміній або оцинкована сталь, для закріплення на фасад ми робимо електрозварювання.