Відмальовка логотипу у векторі та адаптація
Відновлення логотипу з матеріалів замовника
від 300грнза 1 од.
детальніше
Відмальовка логотипу у векторі
від 600грнза 1 од.
детальніше
Відмальовка логотипу - обємна концепція
від 800грнза 1 од.
детальніше
ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Відмальовка логотипу у векторі та адаптація

Логотип є обличчям фірми на документах чи іміджевій рекламі. Це перше з чим знайомиться потенційний клієнт, це те - з чого починає формуватися ставлення до компанії, це в певній мірі і позиціонування фірми на ринку. Логотип компанії використовується на всіх фірмових бланках, і супутніх документах. Тому його розробка і виконання повинні бути на належному рівні. Як правило, створенням логотипу займається дизайнер. Його робота проходить в кілька етапів. 

  • спочатку малюється ескіз логотипу, відповідно до побажань замовника
  • після погодження ескізу логотипу
  • передає його замовнику в векторному форматі (.ai або .cdr).

Основна проблема, з якою стикаються клієнти - втрата вихідних файлів. За роки роботи векторний логотип може бути випадково вилучений і безповоротно втрачено. У замовника може залишитися растрове зображення логотипу (лого на сайті, лого в фірмовому бланку), дане зображення передає обриси логотипу але його немає можливості використовувати при друку, як і немає можливості збільшити.

Потрібно замовити відмальовку логотипу (векторизацію) в векторний формат.

Розберемо, в чому відмінність векторного від растрового зображення. Растрове зображення будується шляхом покриття площі великою кількістю точок- "пікселів". Такий спосіб отримання картинки ускладнює її редагування. При масштабуванні або редагуванні растрових зображень його якість знижується прямо пропорційно масштабу. Тобто, чим сильніше збільшуємо логотип, до погіршення якості зображення. Кожна з точок також збільшується і є ймовірність одержати не єдину картинку, а схематичний набір точок.

Векторне зображення будується на основі найпростіших геометричних понять - точка, відрізок, окружність. Всі ці фігури задаються певним набором параметрів. При редагуванні такого зображення досить змінити значення параметрів, а не змінювати саме зображення. Таким чином, логотип, отрісований в векторі при зміні масштабу не буде втрачати якості зображення, чіткості ліній.

Такий логотип, що вставляється в різні бланки, документи, рекламні буклети, при зміні розміру зображення залишатиметься високої якості.
Поєднуючи найпростіші фігури в складні, часом мудрі елементи логотипу, дизайнер втілює в реальність побажання замовника.
Ескіз малюється завжди в растровому зображенні. Потім затверджується із замовником і на останньому етапі відбувається отрисовка логотипу в вектор. Процес відтворення полягає в планомірному обрісовиваніі і дублювання найпростішими елементами векторної графіки по растровому зображенню ескізу.

Вартість послуги дизайнера по векторної відображенні логотипу варіюється від 1500 рублів до декількох тисяч рублів, залежно від складності елементів растрового зображення, чи є на початковому зображенні складні колірні рішення, поєднання і градієнти. Оскільки кожен логотип індивідуальний, розрахунок вартості послуг відтворення логотипу в векторному форматі також розраховує індивідуально.

Фахівці компанії Лідер-М з радістю дадуть відповідь на всі Ваші питання, розрахують вартість роботи і приймуть замовлення на виконання.

Відновити логотип простіше ніж ви думаєте - зверніться до нас!