ЦІНИ ЗНИЖЕНО на друк Календарів на 2019 Рік
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Виготовлення або друк календарів у Львові - Лідер-М

Календар - це поліграфічний виріб, який необхідний кожному: він допомагає планувати робочий і особистий час, коригувати терміни виконання робіт. Це відмінний подарунок як для партнерів і клієнтів, так і для друзів і рідних на будь-яке свято. Індивідуальний дизайн календарних сіток і підбір фотозображень зроблять календар стильним і красивим. Сучасний календар є не тільки елементом планування своїх завдань, але і прикрасою приміщення, а також - ходовим подарунком на Новий рік. Настінні календарі, прикрашені сімейними фотографіями, радують господарів будинку приємними спогадами про деякі моменти життя. Перекидні календарі, роздруковані в оригінальному дизайні компанії, будуть прекрасним подарунком діловим партнерам. Корпоративний календар - відмінний подарунок співробітникам на Новий рік. Також ми готові запропонувати розробку дизайну Вашого календаря, що особливо актуально перед Новим роком і іншими святами. Наприклад, сімейний календар, календар з коханою. Друк будь-якого кольору. Ви можете підібрати щільність паперу і формат. Пропонується виготовлення календарів:

  • настінних плакатних (формат до А2)
  • настінних квартальних з курсором
  • настільних «будиночком»
  • настільних «будиночком» на пружинці (перекидний)
  • кишенькові (з ламінуванням і без)

Кишенькові календарі

Стандартний розмір кишенькових календарів 100х70 мм, але за бажанням замовника можливі інші варіанти - наприклад, довгі і вузькі, у формі закладки. Для зручності використання кишенькових календарів розмітка робітників і вихідних днів наноситься різними кольорами. Для виготовлення таких календариків використовується крейдований папір щільністю 250 г / м2, а в якості післядрукарської обробки можливі ламінування і обрізка кутів.

Квартальні календарі

Квартальні настінні календарі робляться з кольоровою «шапкою» з крейдованого паперу 250 г / м2 (можливий картон). Поквартальні блоки з колірним виділенням робочих і вихідних днів робляться з офсетного паперу щільністю 100 г / м2 і скріплюються блоками на металевих спіралях. За бажанням замовника ми передбачимо наявність "курсора" для позначки поточного дня.

Перекидні календарі

Перекидні настінні календарі зазвичай містять 7 або 13 аркушів (на кожному аркуші сітка на 2 або 1 місяць + обкладинка). Скріплення можливо дротяної спіраллю з різними типами ригеля (кріпильної петлі). Щільність папір і барвистість - за бажанням замовника.

Календарі-постери

Друк календарів-постерів на увазі одностороннє нанесення зображення. Барвистість і щільність паперу - за бажанням замовника.