Виготовлення щоденників з логотипом у Львові ▷LIDER-M
ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Виготовлення ділових щоденників у Львові - Лідер-М

Володар, який має персональний щоденник – це один з показників високого іміджу її власника. В кожного працівника має бути персональний помічник на столі. Якщо ви задумуєтесь під кінець року над подарунокм для ділової людини то діловий щоденник з логотипом є незамінним у виборі для вашої персони. Це ще один спосіб, як нагадати про себе та забезпечити підлеглого в хорошому інструменті для оргнізації правильної роботи.

Друк ділових щоденників у Львові

Рекламна компанія Лідер-М пропонує виготовлення щоденників з датованим та не датованим блоком. Зі шкіряною обкладинкою та шкірзамінника. Щоденник буває різного формату з індивідуальним конгревним чи блінотовим тисненням. Для керівників чи великих босів  в нас замовляють записники А-4 формату, планінги або кишенькові єврощоденники. Найбільший попит мають в нас датовані, та не датовані, щоденники А-5 формату з комбінованого шкірзамінника.

Як персоналізувати свій записник

Щоденник з логотипом, як і корпоративний календар з класним дизайном перебувають цілий рік перед очима, тому є чудовим рекламним сувеніром. Наша компанія запропонуєвам індивідуальну обкладинку на ваш щоденник, нанесення логотипу за допомогою тиснення чи прямого друку на обкладинку.

Записник – це не тільки блокнот для ведення записів та збереження важливої інформації, але і чудовий рекламний носій. До способів персоналізації є індивідуальний блок, вклейка сторінки у форзац, індивідуальне ляссе, задрук форзацу, вставна телефонна книжка, тощо.

Ми починаємо приймати замовлення на індивідуальні щоденники вже в серпні-вересні. Тому, не зволікайте, звертайтесь до наших менеджерів.