Печать на габардине
МЕНЕДЖЕРЫ КОТОРЫЕ ГОТОВЫ ВАМ ПОМОЧЬ
Выберите и позвоните личном менеджеру

Работаем с 9.00 до 18.00 обед 13.00-14.00

Заходите к нам В ОФИС
У нас комфортный офис, заходите на чашечку кофе :)
Адрес: г.. Львов, ул. Зеленая 149Б (возле "Арсена")

Печать на габардине во Львове

Габардин відрізняється особливо щільністю, матовістю, саржевого переплетення и відносіться до категорії «преміум». Тканина НЕ має синтетичного Блиск и створює пріємні Відчуття тепла и м'якості. Во время зйомки на фотоапаратури НЕ дает відбліскамі и не засвічується.

Завдяк щільності тканини, вироби з габардину володіють довговічністю и зносостійкістю, тому їй не страшна прання в машінці и прасування звичайний праска. Зображення під Вплив будь-якіх зовнішніх факторів НЕ міняється и зберігає свою яскравість и чіткість. А с помощью відсутності глянцю при друку створюються глібокі и насічені кольори.

Поширення! Застосування габардину для друку різніх збережений для конференцій и зборів, а такоже Досить часто - для оформлення інтер'єру. Кроме цього, виготовляють декорації, Вімпелі, тканинні банери, прапори, двосторонні прапори и тому подібні вироби.

Актуальним трендом Молодіжної моди БУВ и залішається друк на текстілі (тканіні). Це прідає індівідуальності, підкреслює характер або впододобання людини, відображаті его хоббі. А для КОМЕРЦІЙНИХ и Громадського ОРГАНІЗАЦІЙ кольоровий друк на тканіні - це хороший способ донести свою рекламу до споживача. З тканин могут виготовляти різноманітні РЕЧІ:

Косинки бандани
ленти, фартухи
інтер'єрні елементи (подушки, скатертина)
прапори, тощо.

Друк відбувається на таких тканинах:

1 - сітка (в основном для прапорів)
(Тканина буває шириною 1,50м та 1,60м (запечатка 1,40м и 1,50м, відповідно)

2 - габардин (для інтер'єрніх елементів)
(Тканина буває шириною 1,50м (запечатка 1,40м)

3 - атлас (для інтер'єрніх елементів)
(Тканина буває шириною 1,50м (запечатка 1,40м)

ПРИМЕРЫ ВЫПОЛНЕННЫХ РАБОТ
Мы успешно воплотили в жизнь более 11 378 проектов