Друк на габардині
Подушка брендована 40х40 см

Тираж: від 10 шт

Матеріал100% габардин

Тип нанесення: сублімація

 
детальніше
Скатертина брендована 150х150 см

Тираж: від 1 шт

Матеріал100% габардин

Тип нанесення: сублімація

 
детальніше
Штора корпоративна

Тираж: від 1 шт

Матеріал100% габардин

Тип нанесення: сублімація

 
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Друк на габардині у Львові

Габардин відрізняється особливою щільністю, матовістю, саржевим переплетенням і відноситься до категорії «преміум». Тканина не має синтетичного блиску і створює приємні відчуття тепла і м'якості. Під час зйомки на фотоапаратуру не дає відблисками і не засвічується.

Завдяки щільності тканини, вироби з габардину володіють довговічністю і зносостійкістю, тому їй не страшна прання в машинці і прасування звичайним праскою. Зображення під впливом будь-яких зовнішніх факторів не міняється і зберігає свою яскравість і чіткість. А за допомогою відсутності глянцю при друку створюються глибокі і насичені кольори.

Поширене застосування габардину для друку різних зображень для конференцій і зборів, а також досить часто - для оформлення інтер'єру. Крім цього, виготовляють декорації, вимпели, тканинні банери, прапори, двосторонні прапори і тому подібні вироби.

Ніжність, елегантність, напівпрозорість, оригінальність - саме ці описи ідеально характеризують тканину Шифон. Шифоновий текстиль завжди і в будь-яких реалізаціях виглядає розкішно і незвично. Але окреме перевага цієї тканини - різноманітність в застосуванні і створенні виробів з неї. Крім ошатною легкого одягу, шифон прекрасно впишеться в оформлення Вашого інтер'єру.

До одним з найбільш поширених замовлень відносяться друк на шифоні для елегантних жіночих суконь, хусток, шарфиків, штор, а також для інтер'єру.

Ми надаємо гарантію першокласного якості зображення і виконання Вашого замовлення в найкоротші терміни.

Актуальним трендом молодіжної моди був і залишається друк на текстилі (тканині). Це придає індивідуальності, підкреслює характер або впододобання людини, відображати його хоббі. А для комерційних і громадських організацій кольоровий друк на тканині - це хороший спосіб донести свою рекламу до споживача. З тканин можуть виготовлятися різноманітні речі: 

  • косинки бандани
  • ленти, фартухи 
  • інтер’єрні елементи (подушки, скатертини)
  • прапори, тощо.
 
 
ПРИКЛАДИ ВИКОНАНИХ РОБІТ
Ми успішно втілили в життя понад 14 892 проектів