Купити силіконові браслети | Контрольні браслети | Лідер-М
Силіконовий браслет дитячий 160х12 мм

Доступні кольори:

 

Тираж: від 100 шт

Друк: тамподрук

Розмір: 12x160 мм

детальніше
Силіконовий браслет стандартний 180х12 мм

Доступні кольори:

 

Тираж: від 100 шт

Друк: тамподрук

Розмір: 12x180 мм

детальніше
Силіконовий браслет дорослий 202х12 мм

Доступні кольори:

 

Тираж: від 100 шт

Друк: тамподрук

Розмір: 12x202 мм

детальніше
Силіконовий браслет індивідуального дизайну

Доступні кольори:

 

Тираж: від 1000 шт

Друк: тамподрук /тиснення/ тощо

Розмір, мм: індивідуальний

детальніше
Контрольні браслети Tyvek

Доступні кольори:

Тираж: від 500 шт

Друк: тамподрук

Формат: 19/25x250 мм

детальніше
Контрольні браслети Cinta

Доступні кольори:

Тираж: від 500 шт

Друк: тамподрук

Формат: 19/25x250 мм

детальніше
Вінілові браслети

Доступні кольори:

 

Тираж: від 500 шт

Друк: тамподрук

Форма: L-тип/F-тип

детальніше
Слеп браслети

Доступні кольори:

 

Тираж: від 500 шт

Друк: тамподрук

Формат: 03x23/30/34 мм

детальніше
Браслет силіконовий з металічною шильдою

Доступні кольори:

 

Тираж: від 100 шт

Матеріал силікон/метал 

Тип нанесення: гравіювання

 
детальніше
Тканеві браслети ширина 15 та 20 мм

Доступні кольори:

 

Тираж: від 100 шт

Друк: шовкографія

Ширина, мм: 15, 20

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Силіконові браслети на замовлення

Мабуть кожен з нас відвідував масштабні масові заходи у Львові: виставка, концерти, форуми, семінари, тощо. Там де є велика кількість людей потрібно контролювати чи ідентифікувати вдвідувачів. Саме для цього створені контрольні браслети. Адже дуже важливо для наших клієнтів, щоби браслет був не тільки вхідним квитком, але й пам'ятним сувеніром. Часто-густо браслети використовують, як перепустку, де можна ідентифікувати гостя по статусу, або оцінити привілеї їх власника.

Браслети виготовляють у Львові різні за кольором та структурою: з паперу, силікону чи гуми. Якщо вечірка чи захід проходить у нічний час часто замовляють люмінісцентні браслети (силіконовий браслет який світиться вночі). Існують два види браслетів по розміру: дитячі та дорослі. Браслети для дорослих мають розмір: 202х12х2 мм, дитячі: 180х12х2 мм, 160х12х2 мм.

Види контрольних браслетів для нанесення

Логотип на поверхню браслету можна нанести водостійкою фарбою або зробити вдавленим.  Виготовлені у нас браслети під замовлення, мають захист від впливу ультрафіолету та солоної води. Вони стійкі до різних температур від -30 C до +25 С. Контрольний браслет з вінілу 100% гіпоалергічний, тобто немає жодного впливу на поверхню шкіри. Види контрольних браслетів для нанесення логотипу:

  1. вінілові або пластикові - браслети L-типу
  2. паперові браслети
  3. силіконві браслети
  4. світлонакопичуючі браслети
  5. слеп браслети

Ціна на виготовлення контрольних браслетів залежить від виду браслету та брендування на браслеті логотипу чи зображення.

Пластикові контрольні браслети

Пластикові контрольні браслети на відміну від силіконових є найчастіше одноразові. Вони не заважають руху, та не створюють перешкод при фізичній активності. Браслети з ластику використовують для спортивних змагань, концертів, дитячі ігри, корпоративні заходи, дискотеки, приватні вечірки чи багатоденні фестивалі на відкритому повітрі. Браслети змають міцну застібку-фіксатор, яку неможливо відкрити, не пошкодивши виріб, що не дає можливість передати браслет іншій особі чи використати повторно.

Вони виготовлені з гнучкого матеріалу, який має назву три-ламінат, специфічні особливості якого, дозволяють застосовувати їх в умовах підвищеної вологості і різних температур.  Пластикові браслети легкі й зручні і підходять для найчутливішої шкіри. Принцип дії полягає в наступному: після того, як браслет фіксується на руці, при спробі зняття браслета відбувається його руйнування у місці з’єднання, внаслідок чого візуально видно пошкодження.

Браслети паперові Tyvek® з логотипом

Паперові контрольні браслети Tyvek - це дешевий спосіб візуальної ідентифікації клієнтів для нічних клубів, фестивалів тощо.  Контрольні браслети Tyvek® виготовляються із спеціальної високоміцної синтетичної тканини Tyvek. Браслет складається з непрозорої клейкої стрічки прямокутної форми. Браслет має три основні стуктурні частини. З одного боку знаходиться кольорове поле, яке містить п’ять фігурних (у вигляді ялинки) ліній перфорації та нанесеним на них індивідуальним номером. В середній частині кольорове інформаційне поле для можливого нанесення рукописної інформації. З іншого боку спеціальне поле білого кольору, призначене для замикання (заклеювання) браслета.

Індивідуальний контрольний номер, що знаходиться на лініях перфорації, нанесено лазерним способом і не видаляється найбільш поширеними в побуті органічними розчинниками. Зі звороту перфороване поле має клейову основу, яка володіє високими адгезійними властивостями, для міцного заклеювання браслета. Клейова основа перфорованого поля браслета захищена спеціальною підкладкою, яка відділяється, з одношарового РЕ MG крафтового паперу. Ми наносимо зображення на паперові браслети які мають ширину 12, 19, 24 мм. Для більшого контролю наша компанія запропонує вам подвійну нумерацію, браслети з Уф-захистом, "металізовані" паперові браслети, "хвилясті" браслети.

Принцип дії паперового браслету полягає в тому, що коли при розмиканні замкнутого на руці браслета (матеріал якого дуже міцний), відбувається його руйнування у місці перфорації. Внаслідок чого порушується цілісність виробу, ідентифікуючи при цьому спробу несанкціонованого зняття.

Що таке браслет з силікону з друком?!

Силікон з якого складається браслет - це сучасний полімерний матеріал в основі ланцюга якого є мономери кремнію та атоми кисню. Силіконові браслети з задруком мають фізичні характеристики, що дозволяють витримувати зусилля на розрив і бути стійкими до механічних впливів у процесі їх використання. Іноді в силіконовий браслет вмонтовано чіп з інформацією. Тому браслет виготовлений з силікону часто підходить для відвудування фітнесклубів, басейнів, спацентрів. Силіконовий браслет з логотипом має такі три основні переваги:

  • не намокає
  • не розтягується
  • має водо- і та брудовідштовхуючий ефект

Для того щоби дізнатися ціну на виготовлення контрольних браслетів, звертайтесь до наших менеджерів.