Об'ємні букви з пластика
Світлові об'ємні літери з підсвічуванням лицьової частини
детальніше
Пластикові літери з контражурним освітленням
детальніше
Об'ємні літери зі світловим бортом (підсвічується бічна частина)
детальніше
Повне підсвічування об’ємних літер (світиться лицьова і бокова частини)
детальніше
Об’ємні букви в середину приміщення
детальніше
Об’ємні букви не світлові
детальніше
Декоративні букви з пінопласту
детальніше
ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Об'ємні букви з пластика

     Серед візуальної реклами міста Львова є безліч рекламних вивісок різного виду: вивіски на каркасі, вивіски плоскі з композиту, акрилові, світлові. Вивіска з об'ємними буквами становлять значну частину рекламних конструкцій у Львові. Чому замовити вивіску з літерами є престижно ?

     Найкрасивішим оформленням для вивісок є обємні букви. Обємні літери сьогодні – є найефективнішим способом виділити свою вивіску, завдяки ефекту обєму, який здалеку помітно. Об'ємні букви додають її власнику конкурентну перевагу, як вночі так і вдень з маркетингової точки зору.

   Об'ємні букви бувають з світлодіодним підсвічуванням і без підсвітки. Часто лицьову частину об'ємних літер виготовляють з акрилу, що розсіює світло, далі букви покривають плівками або фарбують як з лицевої,  так і з тильної сторони букви. Об'ємні літери монтують до фасаду або до основи вивски.

      З-за допомогою букв з пластику наша компанія виготовляє корпоративні назви фірм, знаки логотипів, які запамятовуються споживачами, що проходять повз вашу вивіску, це покращує візуальне сприйняття тм чи бренду. Технологія виробництва об'ємних букв є трудомістким і складним здебільшого – ручним процесом і тому довірити його потрібно професіоналам рекламної справи.

Букви з пластику листового

    Під пластиком ми розуміємо такі матеріали як ПВХ, акрил, полістирол. З цих матеріалів наші спеціалісти виготовляють пластикові обємні літери. Суттєвою перевагою таких букв буде те, що вони є не масивні, легкі та компактні. Для додавання ексклюзивності  конструкції застосовують різноманітні шрифти, кольори, відтінки під колір фасаду.

    Також об'ємні літери із пластику можна піддати додатковій обробці за допомогою фарбування або аплікації плівкою. Розміщувати такі об'ємні літери  можна як зовні, так і всередині офісу.


Світлові об'ємні букви для реклами

      Літери що освічуються у свою чергу відрізняються способом свічення певних частин. Тобто – підсвічуванням фронтальної поверхні, або бокової. Підсвічування, що розташоване по контуру літери (контуражурне) або з освітленням і лицьової та бокової частини одночасно. 

      Важливий фактор – це низьке споживання електроенергії, світлодіодних модулів, що ми використовуємо. Тому використовуються неон, світлодіодне та люмінісцентне підсвічування.