Виготовлення кліше у Львові | Штамп для тиснення
Магнієве кліше 7 мм
детальніше
Магнієве кліше 6,5 мм
детальніше
Магнієве кліше 4 мм
детальніше

Тиснення на виробах | Виготовлення кліше у Львові

Тиснення - це післядрукарський процес, що проводиться на ручних або напівавтоматичних пресах для тиснення на поліграфічній продукції певних графічних елементів. Технологія тиснення застосовується для отримання рельєфного зображення на шкірі, шкірзаміннику, папері, картоні, тощо. Технологія тиснення складається з двох етапів: створення  магнієвого кліше (форми потрібного зображення) і нанесення зображення за допомогою тиску нагрітим кліше на матеріал з використанням фольги, фарби або без них. Магнієві кліше мають низькою собівартістю і високою тиражестойкостью (близько 50000 відбитків), швидкістю виготовлення, можливістю тиснення на будь-якому матеріалі, від тонкої плівки до шкіри. Кліше з магнію прекрасно підходять для блинтового, конгревного і гарячого тиснення.
Технічні можливості виробництва кліше
  • При травленні кліше можливе використання пластин різної товщини: 2 мм, 4 мм, 6.35мм, 7 мм.
  • Глибина травлення кліше може варьіроватся від 0,1 до 3,5 мм (при товщині штампа 6,35 мм і 7 ​​мм).
  • Типові глибини травлення: 0,7 мм - для тиснення по паперу, 1 мм - по картоні, 2,5 мм - по шкірі.
  • Мінімальна гарантована товщина лінії при травленні кліше - 0,1 мм (менша товщина ліній виробляється, але постачальником не гарантовано якість відбитка).
Максимальний розмір кліше методом травлення 900х900 мм. Терміни виготовлення і вартість травлення кліше. Гарантований термін виготовлення кліше - 2  доби.
 

Розрахунок вартості кліше

Вартість травлення кліше пропорційна площі зображення, так-же враховуються необхідні технологічні поля, по 10 мм з кожного боку. При виготовленні штампа для плоского тиснення обов'язкове емульсія на плівці по 10 мм від краю зображення до всіх сторін (для конгревного штампа це не потрібно).
 
Вимоги до макетів для виробництва кліше з магнію
  • Ми приймаємо макети в електронному вигляді виконані в програмах: CorelDraw або Adobe Illustrator
  • Шрифти повинні бути в кривих, фон і зображення тільки в CMYK (100% black і 100% white)
  • Якщо Ваш макет не відповідає наведеним вимогам, ми виконаємо його доопрацювання, вартість доопрацювання додається до вартості кліше
  • Макет бажано попередньо стиснути в архів.
Для виготовлення магнієвого кліше на фотовиводі створюється плівка з роздільною здатністю не менше 2400 dpi, що читається з боку емульсії.

Види тиснень

Блінтове тиснення - вид тиснення плоским штампом (кліше) без використання фольги. Зображення заглиблення при тисненні лежить в одній площині. Тиснення здійснюється за допомогою термопрессу, в якому закріпляється нагріте кліше, що входить в прямий контакт з поверхнею виробу. Поверхня сувенірного виробу в момент контакту з кліше сильно нагрівається, що приводить до зміни форми та рельєфу.
Тиснення фольгою - один з найбільш поширених способів персоналізації поліграфічної та подарункової продукцій. Тиснення фольгою застосовується для обробки поліграфічної продукції, такої як листівки, запрошення, конверти, візитки, дипломи, грамоти, обкладинки книг, етикетки, вирубні папки, паперові пакети. У сувенірному бізнесі застосовується для тиснення логотипу на щоденники, планінги, дерев'яних предметах і ін. Володіючи власним комплексом обладнання, великими приміщеннями, вантажним під'їздом, ми можемо запропонувати персоналізацію на Ваших сувенірних виробах в термін і за вигідну ціну. 
Конгревне тиснення – це отримання рельєфного зображення без фарби та фольги при локальном стиску матеріалу між штампом (матрицею) і контрматрицей (котра є дзеркальною копією штампу). В процесі тиснення відбувається деформація матеріалу між нагрітим штампом і холодною контрматрицею, в результаті чого, зображення "підіймається" над поверхнею матеріалу, тому цей спосіб тиснення також називають багаторівневим.
ПРИКЛАДИ ВИКОНАНИХ РОБІТ
Ми успішно виконали вже 20840 проектів