Місія компанії Лідер-М

Цінності компанії, які є запорукою успіху Лідер-М

Місією нашої компанії є те для чого саме вона створена: 

 • Задоволення комплексних потреб бізнесу в іміджевій рекламі, якісній поліграфії та візуальній ідентифікації.

Компанія дотримується цінностей, що неухильно дотримуються персоналом по відношенню до клієнтів та партнерів:

 • Відповідальність
 • Прибутковість проектів
 • Дотримання термінів та зобовязань
 • Якість продуктів та увага до деталей
 • Співпраця та поєднання

Засадами корпоративної культури, на яких базується наша компанія є:

 • Чесність і прямота
 • Системний підхід до ведення проектів 
 • Порозуміння в колективі
 • Багатозадачність
 • Індивідуальна продуктивність

 


 

Міфи про компанію Лідер-М, які повинні знати наші клієнти та працівники:

Міф 1. Компанія розробляє /не розробляє креативні рішення. Ми розвинули дизайн-студію, яка розробляє логотипи та креативну рекламу. Нашим досягненням є розробка фірмового стилю для ТМ РАТА, WebPROFIT, ТМ Володар, ВС Семицвіт та ін.

Міф 2. Компанія має виробничe базу. Ми працюємо з 2008 року та основним нашим напрямком є надання послуг по друку на виробах. В 2010 ми закупили обладнання для широкоформатного друку в рулоні, а в 2017 році отримали новий комплекс для виконання послуг цифрового оперативного друку та після друкарських процесів. З 2018 року придбали професійне обладнання японського виробництва для машинної вишивки, наносимо вишивку на крої та готових виробах будь-якої складності. Наявність власного обладнання для нанесення друку та вишивки, дозволяє виконувати замовлення великого тиражу в стислі терміни. Ми виготовляли для свого клієнта 25 тисяч одиниць продукції за 2 дні!

Міф 3. Компанія пропонує /не пропонує рішеня для реклами в сомережах та інтернеті. Ми активно просуваємо рекламу в offline та наш самостійний підрозділ – компанія WebPROFIТ з 2016 працює на ринку інтернет маркетингу.

Міф 4. Компанія має /не має експертів з маркетингу, які можуть надати фахову консультація по маркетингу? Наш керівник, Павлишин Юрій Іванович, має 15 річний практичний досвід в сфері реклами та маркетингу та працював з відомими брендами: Mars, Snickers, M&M, Bounty, Rondo, Wiskas та готовий допомогти надати цінні рекомендації по маркетингу, систематизації бізнесу, продажах тощо. Записуйтесь на персональну на консультацію за тел: (097) 662 81 26

Міф 5. Компанія має /немає велику плинність кадрів. Ми цінуємо своїх працівників та покращуємо та розвиваємо власну корпоративну культуру. Ми дбаємо про персонал, розвиваємо та навчаємо, даємо можливість та кар'єрного росту. Ми пишаємось, що четверо наших працівників з часу заснування компанії протягом 10 років залишаються з нами! Запрошуємо і вас в нашу дружню команду!
 
 

 
Історії про компанію, які мотивують:
 
Історія 1. Перша участь компанії, як учасник міжнародної виставки Rema Days з рекламної галузі відбулося у 2013 році у Києві. Лідер-М показав сучасний комплекс для широкоформатного друку найновіший на той час у Зах. регіоні.
 
Історія 2. Ми на 25.05.18 виконали понад 16 300 проектів, надрукували понад 50 000 м2 банера, виготвили понад 300 рекламних конструкцій, погоджено понад 20 000 макетів.
 
Історія 3. Компанія Лідер-М є активним членом різних бізнесових спільнот, такі як міжнародний клуб WISE та Клуб ділових людей. Компанія неодноразово є спонсором та партнером багатьох масових заходів, тренінгів, марафонів, фестивалів.
 
Історія 4. Ми постачали рекламну продукцію у такі країни, як Німеччина, Японія, Швеція, Іспанія, Італія, Польша, Чехія та ін. 
 
Історія 5. У 2016 році компанії Лідер-М було довірено зробити реконструкцію основного знімального майданчику Першого Західного телеканалу. Високоякісні декорації, які виготовила та змонтувала компанія використовувались протягом тривалого часу.
 
Історія 6. У 2018 році Коміcією «Всеукраїнського галузево-аналітичного центру» (https://ukr-centr.com.ua/) та Асоціацією економічного співробітництва та розвитку підприємництва, на основі експертної оцінки прийнято рішення відзначити найважливіші підприємства відповідно до КВЕД 73.11 «Рекламні агентства». Підприємство рекомендоване до нагородження на статус «Вибір споживача 2017» з подальшим врученням нагород та освітленням події у ЗМІ. Компанія ТОВ "КОМПАНІЯ "ЛІДЕР-М" увійшла в список лідерів своєї галузі та являється якісним постачальником товарів і послуг. Враховуючи це, організацію рекомендовано для співпраці, як на національному так і міжнародному рівні. За відмінну якість послуг, що користується високим попитом серед споживачів, які підтверджені реєстром кращих постачальників товарів та послуг ТОВ "КОМПАНІЯ "ЛІДЕР-М" рекомендовано до номінації на статус «Вибір споживача 2017». 
 
 
ПРИКЛАДИ ВИКОНАНИХ РОБІТ
Ми успішно втілили в життя понад 14 892 проектів