Друк некхенгерів на пляшку ◁ Замовити у Львові ▷ Лідер-М
некхенгер тип цінник
детальніше
Некхенгер буклет
детальніше
Некхенгер каталог
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ПРИКЛАДИ ВИКОНАНИХ РОБІТ
Ми успішно виконали вже 20840 проектів
ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Виготовлення некхенгерів у Львові

Некхенгер - від англійського слова «neckhanger» - нашийник або буквально "висить на шиї". Досить популярними некхенгери стали під час святкування навіть різних домашніх свят, як от весілля чи день народження. Тепер бачимо на весіллі некхенгер на пляшці з фотографією наречених, або на дні народженні - з фотографією іменинника. Застосовують їх і на корпоративах, різноманітних фестивалях тощо. Некхенгери чудово доповнюють позитивну атмосферу свята.

Різновиди некхенгерів

Некхенгер - суто рекламний продукт; іменується як «галстук на пляшку» і кріпиться на горлечко пляшки. Некхенгери бувають декількох типів:

  • Цінник (листовий некхенгер) - яскравий ярличок з логотипом компанії, що має вирубку під горлечко.
  • Буклет - зфальцьована смуга паперу, де нанесена додаткова інформація про товар, його якості і виробництво, умови використання та різні акції.
  • Книжка - багатосмугова міні-брошура, зібрана скріпкою; використовується, як правило, в якості каталогу продукції фірми.
  • Обгортка (кольеретка) - куб або трикутник, який надягається на шийку пляшки; стає безпосередньою деталлю оформлення пляшки.

​Виготовити некхенгери на замовлення у Львові

Щоб виготовити некхенгери на замовлення у Львові - звертайтесь, будь ласка, в компанію Лідер-М. Наші клієнти ось уже понад 10 років довіряють нам створення дизайну на своє свято. Довіртесь і Ви - і отримаєте море задоволення від співпраці з нашими працівниками. Професіонали зроблять все на вищому рівні. Телефонуйте, залишайте запит для прорахунку на сайті, чи приїздіть в офіс - і переконайтесь в цьому самі!