Термосумки під нанесення - сумка холодильник купити у Львові
Термосумка 1196210001

Доступні кольори:     

Тираж: від 10 шт

Матеріал: поліестер

Метод нанесення: шовкодрук

детальніше
Термосумка 6845801

Доступні кольори:  

Тираж: від 10 шт

Матеріал: поліестер

Тип нанесення: термоперенос/вишивка

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Термосумка або сумка-холодильник з логотипом

Термосумки з логотипом є необхідним засобом для будь-якої фірми з доставки піци чи гарячої їжі. Нанесений фірмовий логотип на термосумку - це найкраща реклама Вашого бізнесу. Кур'єри кожного дня використовують сумки-холодильники з логотипом по району. 

Сумки, що зберігають тепло чи прохолоду з логотипом компаній, або рюкзаки широко застосовуються для доставки гарячих обідів на робочі місця, гарячих бутербродів, піци, салатів чи гарячих страв в комплекті з прохолодним напоєм. Чим гарячіша доставлена ​​їжа, тим вищий попит на послугу. Саме тому кожен солідний заклад громадського харчування вважає своїм обов'язком замовити термосумку під нанесення і друк назви фірми. До того ж бренувати можна серветки, чашки і тарілки, просуваючи бренд усіма доступними способами.

Спеціальні ємності для транспортування гарячої їжі швидко окупляться: попит на послугу доставки обідів і їжі додому залишається незмінно високим. Ритм життя сучасної людини не дозволяє відвідувати ресторани, самому займатися приготуванням їжі. Щоб не харчуватися локшиною швидкого приготування і швидкорозчинними супами, офісні співробітники, менеджери середньої ланки, працівники державних установ, програмісти, вдаються до замовлення послуги з доставки гарячого харчування. Також затребувана ця послуга ввечері, коли хочеться розслабитися перед екраном телевізора чи монітором комп'ютера, подивитися кіно, смакуючи гарячою піцою та запиваючи її прохолодним напоєм.

Пошив термосумок та рюкзаків для доставки піци та обідів

Плюс терморюкзаків в тому, що поки Ваш кур'єр розраховується із замовником, руки у нього будуть вільні і не доведеться ставити сумку на брудну поверхню. Ми пропонуємо розробку та виготовлення за індивідуальними розмірами терморюкзаків, сумок-холодильників, сумок-термосів, сумок для піци, сумок для суші, сумок для гарячих обідів, розноски. З вертикальним і горизонтальним способом завантаженням. З розбивкою на відсіки, знімними перегородками. Зносостійкі, волого- і пилонепроникні. У будь-яких кількостях. З Вашою рекламою: логотипами, телефонами чи сайтом. З нашим рюкзаком Ваші страви будуть доставлені до клієнтів гарячими і чітко в зазначені терміни. Зручний терморюкзак у використанні.

Термосумки Лідер-М працюють в службах доставки піци,  гарячих обідів, кур'єрських організаціях. Ми дуже тісно співпрацюємо із замовниками, тому якість наших термосумок постійно зростає. Нашим клієнтам ми пропонуємо розробку та виготовлення за індивідуальними  замовленнями.  Сумки бувають з вертикальним і горизонтальним завантаженням. З розбивкою на відсіки та зі знімними перегородками. Волого- і пилонепроникні. Виробництво сумок здійснюємо у будь-яких кількостях.

Сумки-холодильники, або ізотермічні вироби

Терморюкзак - чудова, потрібна річ для пікніків, походів, далеких поїздок, відмінно вмістить провізію для відпочинку. Має бічні кишені. Ізотермічна підкладка зберігає необхідну температуру всередині протягом досить тривалого часу. Терморюкзак має м'які та зручні плечові ремені, які допоможуть переносити його на тривалі відстані, не натираючи плечі. Під час пішої подорожі з таким ізотермічним рюкзаком Ваші руки будуть абсолютно вільні. Може бути виконаний в будь-якому кольорі з Вашим логотипом.

Термочохол допомагає забезпечити додатковий термозахист Вашому термосу. Також допомагає вберегти термос від зовнішніх пошкоджень: подряпин, пилу, бруду і вм'ятин при падінні. Може бути пошитий зі індівідульними розмірами Вашого термоса або термобоксів. Має дві ручки для носіння у вертикальному і горизонтальному положенні, термосумка укомплектована знімним ременем через плече. Має світловідбиваючий елемент, що допомагає легко помітити його в темний час доби.

Також підходить для транспортування і зберігання пластикових пляшок з напоями. Дуже зручна в експлуатації, з хорошими теплоізоляційними властивостями. З пляшки, що знаходиться всередині, можна пити, не виймаючи її з термо-сумки - це дуже зручно при поїздці в машині на далекі відстані.

Стінки сумок, яку ми пропонуємо - двокамерні складаються з непромокаючої тканини, ізолона, непромокаючої і тепловідбиваючої підкладки. Також радимо застосовувати акумулятор холоду 220 грам. Він не є обов'язковим для використання, але значно збільшує ресурс сумки по збереженню холоду приблизно в 1,5 - 2 рази. Розрахунок 200 грам акумулятора на 4 літри обсягу сумки. Холод тримають довго, в морозилці не вибухають. Заморожується у морозильній камері звичайного холодильника протягом 6-12 годин. Підтримує температуру протягом 12-18 годин.

Як ми наносимо зображення на термосумки у Львові

Ми постачаємо сумки-холодильники, терморюкзаки будь-якого кольору та розміру. Наша компанія пропонує нанесення на готові термосумки або виготовлення індивідуальних сумок-холодильників. Для нанесення ми використовуємо такі технології, як: шовкографія та термоперенос. Додатково пропонуємо: вибір кольору сумки і нанесення логотипу на сумку. Доступні базові кольори тканин: чорний, синій, червоний, зелений. Можливий Ваш варіант колірного рішення. Примітка: логотип наноситься на виріб лише після затвердження прав використання замовником даної торгової марки.