Термосумки під нанесення - сумка холодильник купити у Львові
Термосумка 1190950201

Доступні кольори:  

Тираж: від 10 шт

Матеріал: поліестер

Тип нанесення: термоперенос/вишивка

детальніше
Термосумка 1196210001

Доступні кольори:  

Тираж: від 10 шт

Матеріал: поліестер

Тип нанесення: термоперенос/вишивка

детальніше
Термосумка 6832101

Доступні кольори:  

Тираж: від 10 шт

Матеріал: поліестер

Тип нанесення: термоперенос/вишивка

детальніше
Термосумка 6845801

Доступні кольори:  

Тираж: від 10 шт

Матеріал: поліестер

Тип нанесення: термоперенос/вишивка

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Термосумка або сумка холодильник з логотипом

Термосумки з логотипом є необхідним знаряддям (засобом) в будь-якій фірмі з доставки піцци чи гарячої їжі. Нанесений логотип вашої фірми на термосумку - це найкраща реклама для вашого бізнесу. Кур'єри кожен день застосовують сумки холодильники з логотипом по району. 

Сумки що зберігають тепло чи прохолоду з логотипом компаній або рюкзаки широко використовуються для доставки гарячих обідів на робочі місця, гарячих бутербродів, піци, салатів чи гарячихстрав в комплекті з прохолодним напоєм. Чим гарячіша доставлена ​​їжа, тим вище попит на послугу, внаслідок чого будь-який солідний заклад громадського харчування вважає своїм обов'язком замовити термосумку під нанесення і друк назви фірми. До того ж брендировати можна серветки, чашки і тарілки, просуваючи бренд усіма доступними способами.

Спеціальні ємності для транспортування гарячої їжі швидко окупаються: попит на послугу доставки обідів і їжі додому залишається незмінно високим. Ритм життя сучасної людини не дозволяє відвідувати ресторани, самому займатися приготуванням їжі. Щоб не харчуватися локшиною швидкого приготування і швидкорозчинні супами, офісні співробітники, менеджери середньої ланки, працівники державних установ, програмісти, вдаються до замовлення послуги з доставки гарячого харчування. І тим більше затребувана ця послуга ввечері, коли хочеться розслабитися перед екраном телевізора чи монітором комп'ютера, подивитися кіно, перекушуючи гарячої піцою та запиваючи її прохолодним напоєм.

Пошив термосумок та рюкзаків для доставки піци та обідів

Плюс термо- рюкзаків в тому, що поки ваш кур'єр рассчітиватся з замовником, руки у нього будуть вільні і не доведеться ставити сумку на брудну поверхню. Ми пропонуємо розробку та виготовлення за індивідуальними розмірами термо-рюкзаків, сумок-холодильників, сумок-термосів, сумок для піци, сумок для суші, сумок для гарячих обідів, розноски. З вертикальної і горизонтальної завантаженням. З розбивкою на відсіки, знімними перегородками. Зносостійкі, волого і пилонепроникні. У будь-яких кількостях. З вашою рекламою, логотипами, телефонами і вашим сайтом. З нашим рюкзаком ваші страви будуть доставлені до вашим клієнтам гарячими і точно в строк. Зручний термо рюкзак у використанні, можна використовувати як сумку.

Термосумки Лідер-М працюють в службах доставки піци,  гарячих обідів, кур'єрських організаціях. Ми дуже тісно співпрацюємо з замовниками, тому якість наших термосумок постійно зростає. Нашим клієнтам ми пропонуємо розробку та виготовлення за індивідуальними  замовленнями.  Сумки бувають з вертикальним і горизонтальним завантаженням. З розбивкою на відсіки та  зі змними перегородками. Волого і пилонепроникні. Виготовлення сумок у будь-яких кількостях.

Сумки холодильники, або ізотермічні вироби

Термо рюкзак, чудова, потрібна річ, для пікніків, походів, далеких поїздок, відмінно вмістить провізію для відпочинку. Має бічні кишені для охолоджуючих еліментов. Изотермическая підкладка зберігає необхідну температуру всередині для вмісту досить тривалий час. Термо-рюкзак має м'які і зручні плечові ремені, які допоможуть переносити його на тривалі відстані, що не натираючи плечі, під час пішої подорожі з таким ізотермічним рюкзаком ваші руки будуть абсолютно вільні. Може бути виконаний в будь-якому кольорі з вашим логотипом.

Термо чохол допомагає забезпечити додаткову термозахист вашому термосу. Також допомагає вберегти термос від зовнішніх пошкоджень: подряпин, пилу, бруду і вм'ятин при падінні. Може бути пошитий з індівідульних розмірами вашого термоса або термобоксах. Має дві ручки для носіння у вертикальному і горизонтальному положенні, термосумка укомплектована знімним ремнем через плече. Має світловідбиваючий елемент, що допомагає знайти його в темний час доби.

Також підходить для транспортування і зберігання пластикових пляшок з напоями. Дуже зручна в експлуатації з хорошими теплоізоляційними властивостями. З пляшки, що знаходиться всередині, можна пити, не виймаючи її з термо-сумки, це дуже зручно при поїздці в машині на далекі відстані.

Стінка сумок що ми пропонуємо - двокамерні складаються з непромокаючої тканини, изолона, непромокаючої і теплоотражающей підкладки. Також радимо застосовувати акумулятор холоду 220 грам. Він не є обов'язковим для використання, але значно збільшує ресурс сумки по збереженню холоду приблизно в 1,5 - 2 рази. Розрахунок 200 грам акумулятора на 4 літри обсягу сумки. Холод тримають довго, в морозилці не вибухають. Заморожується у морозильній камері звичайного холодильника протягом 6-12 годин. Підтримує температуру протягом 12-18 годин.

Як ми наносимо зображення на термосумки у Львові

Ми постачаємо сумки холодильники, терморюкзаки будь-якого кольору та розміру. Наша компанія пропонує нанесення на готові термосумки або виготовлення індивідуальних сумок холодильників. Для нанесення ми використовуємо технології: шовкографія та термоперенос. Додатково пропонуємо: вибір кольору сумки і нанесення логотипу на сумку. Доступні базові кольори тканин: чорний, синій, червоний, зелений. Можливий Ваш варіант колірного рішення. Примітка - зображення на виріб наноситься після підтвердження права використання, замовником даного логотипу або торгової марки. Возможен Ваш вариант цветового решения. Примечание - изображение на изделие наносится после подтверждения права использования, заказчиком данного логотипа или торговой марки.