Виготовлення менюхолдерів ◁ Замовити у Львові ▷ Лідер-М
Тейблтент
детальніше
2 Тейблтент
детальніше
Тейбл-тент со стороной 300x100 мм (картонный)
детальніше
3 Тейблтент
детальніше
Тейбл-тент со стороной 210x100 мм (картонный)
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ПРИКЛАДИ ВИКОНАНИХ РОБІТ
Ми успішно виконали вже 20840 проектів

Менюхолдери. Друк тейблтентів|Виготовлення Лідер-М

Тейбл-тент - слово не дуже просте, але насправді з ним все зрозуміло: з англ. table -«стіл», tent - «намет» або «курінь». По суті тейбл-тент - це просто «настільний будиночок». До речі, звичайний календар-будиночок - це теж тейбл-тент. У нас тейблтенти зазвичай замовляють ресторани для акцій і спеціальних пропозицій, але не тільки. Тейбл-тенти - ще один ресторанний поліграфічний виріб, який здатен вигідно підкреслити імідж Вашого закладу. Це такий картонний «будиночок», на якому господарі розміщують інформацію про акції, про знижки або просто пишуть коротке меню. 

Виготовити тейбл-тент можна у вигляді перекидного календаря-будиночка. Але картонка - річ нетривка, і не особливо довговічна. Для додаткового захисту рекламної краси можна використовувати пластикові прозорі тейбл-тенти - менюхолдери. Це підставка з двома листами прозорого пластика, поміж яких вставляється рекламний листок.

Переваги використання тейбл-тента

Тейбл-тент - незамінна річ для кафе чи ресторану для створення позитивного образу. Тейбл-тенти характеризуються низкою вигідних переваг. Вони, зокрема:

  • яскраві
  • компактні (не займають багато місця на столику)
  • зручні для відвідувачів
  • вигідно демонструють важливу інформацію, що стосується конкретно Вашого закладу
  • довговічні
  • підкреслюють фірмовий стиль закладу

​Виготовити тейбл-тенти на замовлення у Львові

Щоб виготовити тейбл-тенти на замовлення у Львові - звертайтесь в компанію Лідер-М. Знаходимось у Львові. але оформляємо доставку по всій Україні. Зв'язатися з нами можна будь-яким, зручним для Вас, способом: зателефонувати за вказаними контактами, оформити запит на сайті або завітати в офіс компанії Лідер-М.

Додайте родзинки в інтер'єр закладу - замовте стильні, сучасні тейбл-тенти на столи!