Виготовлення папки картонні - Лідер-М
Папка Стандарт

Тираж: від 100 шт

Матеріал: крейдований папір(250-350 г/м2)

Ламінація: глянцева/матова

детальніше
Папка Стандарт з глянцевою ламінацією

Тираж: від 100 шт

Матеріал: крейдований папір(250-350 г/м2)

Ламінація: глянцева

детальніше
Папка Стандарт з матовою ламінацією

Тираж: від 100 шт

Матеріал: крейдований папір(250-350 г/м2)

Ламінація: матова

детальніше
Папка Стандарт на дизайнерському картоні

Тираж: від 100 шт

Матеріал: дизайнерський картон(250-350 г/м2)

Ламінація: немає

детальніше
Папка с кишенею

Тираж: від 100 шт

Матеріал: крейдований папір(250-350 г/м2)

Ламінація: глянцева/матова

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ПРИКЛАДИ ВИКОНАНИХ РОБІТ
Ми успішно виконали вже 20840 проектів

Папка картонна А4 стандартної або фігурної форми

Папка картонна А4 стандартної або фігурної форми, повнокольоровий друк з зовнішньої сторони - один зі стандартних елементів фірмового стилю компанії, поряд з візиткою, фірмовим бланком і корпоративним конвертом. Такі папки з лого використовуються на корпоративних презентаціях, для складання прес-китів, для передачі пакетів документів і так далі. Ми пропонуємо вам замовити папку картонну А4 стандартної або фігурної форми, повнокольоровий друк із зовнішньої сторони за прийнятною ціною.

За замовчуванням вказана вартість папки з символікою і логотипом стандартного розміру і стандартного тиражу: 100 папок. Ви також можете вибрати будь-яку кількість зі списку і відразу ж побачити, як змінилася вартість. Щоб підкреслити індивідуальність, папка картонна А4 стандартної або фігурної форми, повнокольоровий друк з зовнішньої сторони і надати оптимальний вид, можна використовувати папір потрібної щільності або спеціалізований папір. Також Ви зможете підібрати дизайнерський папір.

Друк папок з логотипом Львів

Слід розуміти, що друк папок з логотипом характеризується:

  • Роботою досвідчених майстрів
  • Використанням тільки якісного, перевіреного матеріалу
  • Застосуванням сучасного обладнання
  • Тираж папок залежить від побажань клієнта.

Незалежно від замовленої кількості, виготовляємо папки з бездоганним дизайном. Виготовлення фірмових папок з логотипом у Львові відрізняється помірною ціновою політикою, а також високою якістю використовуваного матеріалу. Ми можемо надрукувати продукцію на папері різної щільності, додати зображення або слоган Вашої компанії.

Крім того, папки нашого виробництва можна використовуватися в різній діяльності, в тому числі, в школах або вищих навчальних закладах. Завдяки універсальному розміру, оптимальній ціні, папки замовляють у школи, в університети.

Виготовлення папок Львів

Виготовлення папок може замовити кожен, хто розуміє роль такої продукції в діяльності компанії. Справа в тому, що завдяки такій папці формується індивідуальний імідж компанії, з'являється можливість виділити свій бізнес серед конкурентів. Виготовлення фірмових папок з логотипом відбувається під чітким контролем, гарантуємо якість виконаної роботи.

Основні етапи:

  • Друк на папері з форматом А2
  • Ламінація (за бажанням замовника)
  • Висікання потрібної моделі


Ламінація може бути зроблена глянсовою, а також матовою плівкою захисного типу. З її допомогою продукція захищена від різних факторів, в тому числі пилу, вологи, подряпин. При оформленні замовлення уточнюється формат, кількість потрібних папок, варіант висікання.

Папки з логотипом завжди вирізнялися з-поміж інших папок, а цей фактор істотно виділить логотип серед інших примірників. Більш того, при виборі щільності і форми варто враховувати розмір і кількість документації, яку планується зберігати в папці. У цьому випадку важливо усунути всі ризики того, що документ може не поміститися чи буде пошкоджений через невеликі розміри папки.

Нанесення логотипу на папку проводиться кваліфікованими фахівцями, які мають великий досвід роботи в даній діяльності. Використовується тільки якісна наклейка, а також друк, завдяки чому продукцію можна використовувати при проведенні нарад, ділових зустрічей. Дизайн продукції теж відіграє серйозну роль. Макет майбутньої папки складається висококваліфікованими майстрами - дизайнерами.