Друк на СD-дисках ◁ Львів ▷ Лідер-М
Друк/запис на дисках

Тираж: від 100 шт.

Тип нанесення: шовкотрафарет/цифровий друк/офсетний друк

Формат виробу: CD/DVD/mini CD

 
детальніше
Конверт без клапану

Тираж: від 100 шт

Матеріал: картон

Формат виробу: 1 CD/DVD

детальніше
Конверт з клапаном

Тираж: від 100 шт

Матеріал: картон

Формат виробу: 1 CD/DVD

детальніше
Digipack на 2 пелюстки 1 CD

Тираж: від 100 шт

Матеріал: картон

Формат виробу: 1 CD

 

детальніше
Digipack на 3 пелюстки 1-2 CD

Тираж: від 100 шт

Матеріал: картон

Формат виробу: 1-2 CD

 
детальніше
Digipack на 2 пелюстки 1 DVD

Тираж: від 100 шт

Матеріал: картон

Формат виробу: 1 DVD

детальніше
Jewel Box на 1 CD

Тираж: від 100 шт

Матеріал: пластик

Формат виробу: 1 CD

детальніше
Slim Box на 1 CD

Тираж: від 100 шт

Матеріал: пластик

Формат виробу: 1 CD

детальніше
Slim Box на 1 CD

Тираж: від 100 шт

Матеріал: прозорий пластик

Формат виробу: 1 CD

детальніше
Slim Box на 1 miniCD

Тираж: від 100 шт

Матеріал: прозорий пластик

Формат виробу: 1 miniCD

детальніше
Amarey Box на 1 DVD

Тираж: від 100 шт

Матеріал: пластик

Формат виробу: 1 DVD

детальніше
Конверт ПВХ

Тираж: від 100 шт

Матеріал: ПВХ

Формат виробу: 1 CD/DVD

детальніше
Конверт паперовий з віконцем

Тираж: від 100 шт

Матеріал: папір

Формат виробу: 1 CD/DVD

детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Тиражування CD і DVD дисків та Друк на СД і ДВД дисках

Компанія LIDER-M здійснює повний спектр послуг у сфері тиражування дисків CD і DVD і надає професійну підготовку матеріалів для заводського штампування і реплікації компакт-дисків - авторінг, мастеринг і створення матриці.

Тиражування CD дисків

Всі роботи на заводі виробляються на найсучасніших лініях з промислового виготовлення CD, DVD і Blu-ray дисків (штампування і реплікація), нанесення зображення офсетом і шовкографією. Зовсім недавно рекламна поліграфія у величезній кількості заповнювала будь-яке доступне їй простір, то тепер віддається більша перевага найсучаснішим маркетингових технологій в боротьбі за увагу споживача і успішно використовуються досконалі види нанесення на дисках на таких форматах лазерних оптичних носіїв, як mini CD і mini DVD, CD візитка і DVD візитка.

Тиражування DVD дисків

Наше професійне обладнання дозволяє гарантувати виробництво CD і DVD дисків з найкращим результатом і найвищу якість і ціна на термінове тиражування CD і DVD дисків в Москві навіть в найскладніших і термінових ситуаціях, поряд з великим досвідом впровадження оригінальних дизайнерських розробок, дозволить зробити вашу продукцію гідної виставкових залів світового рівня.

Тиражування дисків CD і DVD у Львові

Тиражування CD використовується для музичних альбомів і аудіо книг, а також для невеликих каталогів продукції або прайс-листів, тиражування DVD найчастіше замовляють для відео презентацій, документальних і художніх фільмою. Виробництво Blu-ray використовується для відео у високій якості Full HD або 4К, при цьому перевага записи великого обсягу даних коли розміри файлів постійно збільшуються разом з технологічним прогресом, з творчою обробкою зовнішньої обкладинки, суміщеної з оригінальною упаковкою, вигідно відрізнить ваш продукт від більш звичних поліграфічної продукції, каталогів, брошур та буклетів. Довірте тиражування СД і ДВД дисків у виконання професіоналів, і це допоможе доповнити вже існуючу загальну корпоративну концепцію організації або бренду, створивши систематизований компактний носій даних і виділивши значення лазерного диска CD, DVD або Blu-ray в статус важливого і незамінного джерела інформації.

Технології тиражування дисків CD і DVD (СД / ДВД)

Тиражування дисків у Львові - це процес створення копій CD, DVD, Blu-ray дисків методом, який вибирається замовником і відповідає його уподобанням. Зазвичай обирається спосіб залежить від обсягу тиражу: якщо тираж cd або тираж dvd більше 500 копій, то самим рентабельним буде метод заводського штампування (реплікація - промислове тиражування компакт-дисків і лазерних дисків); для тиражу cd і dvd дисків менше 500 копій підійде метод дублікації (копіювання і запис даних на готових компакт-диски).

Друк дисків

Друк на дисках - це нанесення зображення на лицьову сторону диска і входить до переліку послуг, що надаються в рамках тиражування дисків. Друк дисків - це не просто примха видавця, це необхідний елемент створення конкурентоспроможної продукції, що забезпечує дискам привабливість, елегантність, комерційний попит.

Друк CD дисків

Сучасне офсетне та шовкотрафаретне обладнання здійснює друк CD дисків і друк DVD дисків з високою якістю нанесення зображення на поверхню компакт-дисків CD і DVD і працює щодня, цілодобове виробництво оснащено найсучаснішим сервісом на всіх стадіях замовлення. Ви завжди можете розраховувати на комплексне виготовлення DigiPack і Картонних конвертів на промислових лініях, виробництво DigiBook і VIP виробів з індивідуальним дизайн-макетом. Відділ дизайну і препресса працює цілодобово і надає послуги з розробки макетів для дисків та упаковки, а також завжди допоможе оперативно перевірити і підготувати матеріали до запуску у виробництво.

Друк DVD дисків

Наявні на озброєнні новітні технології виробництва поліграфічної продукції, обладнання для якісного друку будь-якого виду, а так же наш багаторічний досвід в цій сфері, забезпечать якісний друк на CD дисках, друк на DVD дисках і друк на Blu-Ray дисках. Залежно від виду та кількості дисків в тиражі і цільового призначення, а також інших факторів, Вам будуть запропоновані найрізноманітніші способи і види друку на дисках у Львові: Офсетний, шовкографії, Струйная, Цифрова, Фотодрук, Лазерна, Термоофсетная, Поліграфічна наклейка. Друк на дисках зробить вашу продукцію неповторною і єдиною в своєму роді.

Друк на дисках CD (СД) і DVD (ДВД) у Львові

Друк на CD DVD дисках - це нанесення зображення на поверхню диска. Спосіб друку повністю залежить від бажаного результату і методу виробництва, а також від характеру самої картинки. Якщо диски виготовлялися методом заводського штампування (реплікацією), то в такому випадку друк на диску здійснюється одним з промисловими способами. Дані методи нанесення зображень