Монохолдери та тейблтенти на стіл замовити - Лідер-М
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ОФІС
В нас комфортний офіс, заходьте на чашку кави :)
Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149Б (біля”Арсену”)

Менюхолдери/тейблтенти на стіл

Жоден заклад (кафе, ресторан, піцерія) не може обійтись без тейблтента. Виготовлення підставки під меню здебільшого відбувається з прозорого акрилу (різної товщини). Цей матеріал екологічночистий, стійкий, гнучкий. Менюхолдер носить не лише інформативний характер, а й виконує захисну функцію: убезпечує роздруковане паперове меню від протікання на нього рідини, всіляких механічних ушкоджень, забруднень. 

Тейблтент чудовий спосіб збільшити продажі. Рекомендується розміщати тримач для меню по центу стола. Людина, відсуваючи його, якщо заважатиме, так чи інакше зверне увагу і перебіжиться поглядом. Також є можливість, що клієнт помітить інформацію при очікуванні замовлення, або виборі страв.

Дизайн менюхолдера

На тейблтенті може розміщатись Ваша реклама, додаткова інформація про товар, акції, знижки і т. д. Зазвичай замовляють менюхолдери формату А4/А5, але можливе замовлення і інших потрібних Вам масштабів. Проте, пам'ятайте, що розміри тейблтенту потрібно обирати залежно від розмірів стола. Він повинен бути компактний, щоб надто не перешкоджати насолоджуватись клієнтам трапезою.

Пропонуємо вам широкий асорртимент тейблтентів:

  • односторонній;
  • двосторонній;
  • трьохсекторний.

​Оформленню інформації, що вміщає тейблент, слід приділити особливу увагу. Дизайн повинен бути яскравим, цікавим, інтригуючим. 

Замовити тейблтенти у Львові

Щоб замовити тейблтенти у Львові - стильний сучасний елемент інтер'єру Вашого закладу - звертайтесь в компанію Лідер-М за вказаними контактами або оформіть заявку на сайті. Чудовий результат за невелику ціну!