Перекидний куточок споживача Львів - Лідер-М
Листательная, перекидная система 300х400 мм

rfr

детальніше
Листательная, перекидная система 510х420 мм
детальніше
Перекидная система А4 560х420 мм
детальніше
Листательная, перекидная информационная система
детальніше
Листательная, перекидная информационная система, 560х510 мм
детальніше
Листательная, перекидная информационная система, 610х510 мм
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Демонстраційні настінні перекидні системи - Лідер-М

Демонстраційна настінна перекидна система або демосистема, чи демопанель на відміну від інших видів інформаційних стендів є тривимірну конструкцію. Вона складається з прозорих перекидних кишень - рамок, зафіксованих в спеціальний тримач, який прикріплений до поверхні інформаційного стенду.

Саме за таким принципом можна організувати інформаційний куточок споживача, який можна замовити не дорого у нашій компанії. 

Стенд-книжка купить недорого у Львові

Перекидна система яка працює за аналогією з книжкою, дозволяє зручно і безперешкодно перегортати будь друкований контент (як ділового, так і рекламного характеру), що знаходиться в кишенях, найпопулярніший формат - А4 і А5.

Настінні перекидні інформаційні системи (оптом і в роздріб у Львові, Івано-Франківську, Трускавці, Житомирі) - функціональні, практичний і універсальні, компактний, але дуже місткі. Вони широко використовуються в комерційних і некомерційного установах, які працюють з клієнтами.

А якщо є клієнт і є інформація, яка повинна бути йому донесена, - чому б НЕ вибрати в якості посередника між ними стенд-книжку.

Це - досить стильний «конкурент» класичного стенду, яскравий ділової атрибут, що дозволяє оригінально урізноманітнити офіційний робочий інтер'єр і забезпечити надійну безпеку розміщеної в ньому інформації. А головним чином - заощадити вільний простір, раціонально Використовуючи його.

Наші перекидні інформаційні системи (перекидна система А4 у Львові, Ужгороді, Тернополі, Рівному, Луцьку) Представлені в різних конфігураціях і різних габаритних розмірах. Для їх виготовлення ми використовуємо ПВХ пластик - Найбільш популярний матеріал у виробництві якісних рекламних конструкцій цінового сегмента, доступного широкому колу споживачів.

Технічні особливості перекидної системи 

Ми гарантуємо, що кожен настінний стенд з перекідними кишенями нашого виробництва має надійні кріплення всіх його складових. Інформацію на стенд ми наносимо за допомогою самоклеючої плівки «Oracal».

Крім напису Інформація або Куточок покупця замовлений Вами стенд-книжка може бути з фірмовою символікою і виконаний в корпоративних кольорах. А для додання йому більш закінчено гармонійного виду можна Доповнити конструкцію алюмінієвим профілем.

Пам'ятайте, що це - «книга», яку буде читати безліч людей. Не важливо, що буде на її сторінках - сертифікати, прайси, меню, - важливо, щоб вона служила Вам довго, якісно і безпроблемно.